![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Дівчата – у лікарні
На Полтавщині поліція встановлює причини самоушкодження двох неповнолітніх дівчат в одному із сіл Шишацької громади. Повідомлення про двох школярок, ушпиталених до лікарні з порізами на зап’ястях, до поліції сьогодні вранці повідомили медичні працівники.
Попередньо відомо, що 14-річних дівчат у стресовому стані виявили біля навчального закладу. Неповнолітнім надали оперативну медичну допомогу.
Наразі дівчата у задовільному стані – загроза для життя минула.
Андрій Тюков, начальник Миргородського районного відділу поліції, повідомив:
Поліція вивчає причини та умови, що спонукали учениць 8-го класу до заподіяння шкоди власному здоров’ю. За результатами перевірки ми будемо приймати відповідні правові рішення.
Ця ситуація – привід для серйозних роздумів над проблемами батьків і дітей, дітей та педагогів, а також міжособистісних стосунків в учнівському колективі.
У поліції зауважують, що поведінка підлітків, пов’язана із самоушкодженням, частіше зустрічається серед молоді у стані стресу. Така поведінка спрямована на певний соціальний ефект і найчастіше є прагненням до зміни стосунків, протестом проти конкретного стану речей або ситуації, прагненням звернути на себе увагу, отримати допомогу в розв’язанні конфлікту або навіть самопокаранням за невдачі.
Пам’ятайте! Найбільше стосунки дорослих і дітей псують байдужість, грубість, недовіра, брак часу і небажання спілкуватися.
Дорослим слід серйозно ставитися до почуттів, настроїв та прагнень дітей. Толерантно сприймати сучасні тенденції у молодіжному спілкуванні, поважати право дітей на власну думку та вільний вибір, підтримувати з дітьми постійний зв'язок, виявляти цікавість до їхнього життя (зокрема, до інтересів та кола спілкування).
Нагадаємо, нещодавно в Україні прокотилася хвиля отруєнь серед школярів. Підлітки ніби слідували челенджу у «Тік-Тоці» з таблетками «Дротаверин». Наразі правоохоронці не довели цей зв’язок, але є вже троє потерпілих і одна смерть.
Про це ми писали тут:
Відділ комунікації поліції Полтавщини
Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Таксисти-клофелінщики: труять пасажирів, обчищають і викидають у сніг (ФОТО)
Отруєння школярок на Київщині: стало відомо, що вживали дівчата (ВІДЕО)
На Київщині 7-класниці отруїлися невідомою речовиною. Одна дитина померла
«6 секунд»: на дитячому майданчику у Києві загинув чоловік. Був вибух (ВІДЕО)
На Львівщині 7-річна дівчинка випила сік із «сюрпризом» і отруїлася (ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК