На Львівщині 7-річна дівчинка випила сік із «сюрпризом» і отруїлася (ВІДЕО)

У санепідемстанції знахідкою просто враженні

Колаж Радіо Трек

Апельсиновим соком із пакетика отруїлася 7-річна Яна зі Львівщини.

Дивний смак соку дитина відчула одразу. Напій був занадто гіркий, а всередині пакету щось дивно калатало.

Випила вона той сік і принесла. Каже: "Мама, там напевно якийсь сюрприз є". Вона подумала, що такий, як у паличках сюрприз, – розповіла мама дівчинки Леся Дзвіняцька.

Скрін з відео

Коли жінка розрізала пачку, то жахнулася. Всередині вона побачила великий згусток, схожий на цвіль чи грибок. Жінка відразу ж промила дитині шлунок. А наступного дня дівчинку ушпиталили.

Перше, що я зробила, - викликала дитині блювоту. Дитина трошки температурила. Зранку виявили у нас високий ацетон, ми відбулися більш-менш легким отруєнням, але якби я швидко не відреагувала, то не знаю, чим би це закінчилося, – пояснила мама Яни.

У лікарні дитина провела 4 дні. Нині дівчинка вже вдома.

Тим часом у магазині, де дівчинка купила сік, зняли з продажу усю продукцію тієї фірми.  

Термін добрий був. Ми зразу торговому сказали про ситуацію. Ми взяли декілька пачок такого ж соку, розрізали його і не знайшли там нічого, – запевнила співвласниця магазину Вікторія Жеребецька.

Дослідити, що ж було у пакетику соку, вирішили у санепідстанції. Хоч провести дослідження вони зможуть лише після відповідної вказівки Держпродспоживслужби. Однак вже мають припущення.

Скрін з відео

То було щось страшне. Я не міг повірити, що то було в соку. Чи то були хробаки, чи домішки, що потім зробили щось своє. Навіть, якщо грибок, то така консистенція в соку не має бути.

 

У мене практика 38 років по гігієні харчування, але я такого не бачив. Могло саме вирости, була бактерія, бо не було на підприємстві контролю пастеризації, таке теж може бути, – зауважив лікар з організації лабораторного контролю Яворівської санепідемстанції Степан Стецько.

У компанії виробника розповіли, що під час виробництва відхилень у технологічному процесі не було.

За результатами мікробіологічних досліджень, партія є промислово-стерильною. Пошкодження цілісності пакування та проникнення повітря, найімовірніше, призвели до розвитку цвілевих грибів, що могло статися в результаті порушення правил поводження з готовою продукцією при транспортуванні або при зберіганні.

Звертатися до поліції мама дівчинки поки не планує. Каже, спершу хоче дочекатися результатів аналізу, аби дізнатися, що ж потрапило в організм її дитини:

Я мушу знати, що випила моя дитина і що потрапило в її організм. Якщо там буде щось токсичне чи небезпечне, тоді звернуся у прокуратуру.

Джерело: 5 канал

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень