Про нас

«Радіо Трек» перша місцева і найпопулярніша FM-радіостанція на Рівненщині. Ми почали мовлення на 106.4 FM у липні 1997 року і з того часу міцно тримаємо лідерство у радіопросторі регіону.

Музичний формат «Радіо Трек» – краща сучасна музика для дорослих – Hot AC. Ми працюємо, дотримуючись усіх канонів ефективного радіопрограмування, уважно відслідковуючи уподобання нашої цільової аудиторії – населення віком від 20 до 45 років.

Постійний контакт з аудиторією, орієнтація на смаки, жвавий відгук на події, що є актуальним для регіону забезпечує успіх і лідерство «Радіо Трек».

Наші ведучи можуть легко дати фору столичним зіркам, і їх робота у цілій низці радіо-шоу, ігрових та розважальних програм є незаперечною окрасою ефіру «Радіо Трек».

Резонансні промо-акції, святкові кампанії, відомі люди у прямому ефірі, імпрези, цікаві розіграші та багатотисячні концерти давно стали невід’ємним атрибутом «Радіо Трек».

01 червня  2018р. Радіо Трек приступило до втілення проекту «Європейський Монітор: Рівненщина», який триватиме до 30 листопаду 2018р. і здійснюється в межах в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою".

НАС СЛУХАЮТЬ І ЧУЮТЬ,
НАМ ВІРЯТЬ І ДОВІРЯЮТЬ,
НАС ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЛЮБЛЯТЬ!

«Радіо Трек» – це цілодобове мовлення в ефірі (програми – власного виробництва). Це щогодинні випуски «Новин», vox populi та інтерв’ю у прямому ефірі; це унікальні радіо-шоу, вікторини, хіт-паради, розіграші, а також розважальні, конкурсні та пізнавальні програми. Усе це Радіо Трек!

Творчі, рекламні та інформаційні можливості «Радіо Трек» дозволяють нам ефективно виконувати рекламно-інформаційні задачі будь-якої складності.

Координати:
ТОВ «Радіо Трек»
вул. Кавказька, 2
м. Рівне
33013


Структура власності суб'єкта інформаційної діяльності (2018)
 

Структура власності суб'єкта інформаційної діяльності (2017)