Про нас

«Радіо Трек» перша місцева і найпопулярніша FM-радіостанція на Рівненщині. Ми почали мовлення на 106.4 FM у липні 1997 року і з того часу міцно тримаємо лідерство у радіопросторі регіону.

Музичний формат «Радіо Трек» – краща сучасна музика для дорослих – Hot AC. Ми працюємо, дотримуючись усіх канонів ефективного радіопрограмування, уважно відслідковуючи уподобання нашої цільової аудиторії – населення віком від 20 до 45 років.

Постійний контакт з аудиторією, орієнтація на смаки, жвавий відгук на події, що є актуальним для регіону забезпечує успіх і лідерство «Радіо Трек».

Наші ведучи можуть легко дати фору столичним зіркам, і їх робота у цілій низці радіо-шоу, ігрових та розважальних програм є незаперечною окрасою ефіру «Радіо Трек».

Резонансні промо-акції, святкові кампанії, відомі люди у прямому ефірі, імпрези, цікаві розіграші та багатотисячні концерти давно стали невід’ємним атрибутом «Радіо Трек».

01 червня  2018р. Радіо Трек приступило до втілення проекту «Європейський Монітор: Рівненщина», який триватиме до 30 листопаду 2018р. і здійснюється в межах в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою".

НАС СЛУХАЮТЬ І ЧУЮТЬ,
НАМ ВІРЯТЬ І ДОВІРЯЮТЬ,
НАС ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЛЮБЛЯТЬ!

«Радіо Трек» – це цілодобове мовлення в ефірі (програми – власного виробництва). Це щогодинні випуски «Новин», vox populi та інтерв’ю у прямому ефірі; це унікальні радіо-шоу, вікторини, хіт-паради, розіграші, а також розважальні, конкурсні та пізнавальні програми. Усе це Радіо Трек!

Творчі, рекламні та інформаційні можливості «Радіо Трек» дозволяють нам ефективно виконувати рекламно-інформаційні задачі будь-якої складності.

Координати:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Радіо Трек»
вул. Кавказька, 2, 6 поверх

м. Рівне
33013


 


Структура власності 2020р.Структура власності 2021р.


 

Структура власності 2022

Структура власності станом на 06 червня 2023


 

match the hopes and needs of the many people today society stands out as the hunt for best swiss https://www.patekphilippe.to/.

we offer the best quality https://www.replica-watches.is with the cheapest price.

as a possible unmatched product work of genius, who makes the best richardmille.to timepiece can become the newest favored assortment lovers.

who sells the best https://www.wherewatches.com functions huge items.

cheap luxury replica watches sale.

Радіо Трек: НОВИНИ