«У європейській медицині - не все ідеально», - рівненський лікар про побачене у Польщі

Лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський (на фото) здивований тим, що українська медицина в дечому випереджає польську

[media=71244]

У спеціалізованій дитячій лікарні міста Ольштин Павло Сільковський побачив таке, що аж вирішив поділитися враженнями у соцмережі Фейсбук. Зокрема, він пише:

Але так, не все тут ідеально. Наприклад, відвідування пацієнтів у реанімації тут лише у визначені години. На моє запитання: чому? - чіткої відповіді не отримав. Просто так організовано і про інше не думають.

 

Деякі практичні речі в інтенсивній терапії у нас вже роблять краще, і це було моїм здивуванням.

 

Комунікація з пацієнтами, на мою думку, могла би бути організована краще, проте цим не надто переймаються (принаймні там, де я побачив за короткий проміжок часу, отже можу бути не зовсім об'єктивним).

Також у Павла Сільковського склалося враження, що з пацієнтами і їхніми рідними у Польщі "сюсюкаються" не дуже, на відміну від США, де пацієнт і його рідні є центром всесвіту.

До того ж, за його словами, черга на планові операції може у польських медзакладах розтягуватися на кілька років, а якщо зробити її у приватній клініці - пацієнту не нададуть відшкодування із фонду оплати медичних послуг, хоча щомісячно туди кожен відраховує 9% із зарплати.

Втім, підкреслив рівненський лікар, якщо вже черга підійде, то операцію зроблять якісно і пацієнт не заплатить жодної копійки додаткових та неофіційних платежів.

Павло Сільковський також додав, що у Польщі

лікарі в кишеню не заглядають, бо зарплата хірурга і анестезіолога стартує десь від 3-3,5 тис $ на місяць.

А ось, що Павло Сільковський у польській лікрні побачив:

Так виглядає у Польщі кімната лікарів у лікарні:

[media=71259]

А це - операційна:

[media=71260]

Це - стільки ліків в операційній:

[media=71261]

А це палата пробудження хворих після операції. 

[media=71262]

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень