Чому в обласній дитячій поліклініці майже позбулися черг, а у міських - не можуть

Цим питанням задаються мешканці Рівного

Ми писали, що роблять це вони у соцмережі Фейсбук.

Про запроваджений досвід боротьби з чергами розповів головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко:

Ми в реєстратурі зробили лінію триканальну, де можна по телефонному дзвінку зареєструватися.

 

Коли пишуть направлення, ми видаємо талончики і в телефонному режимі, і в індивідуальному режимі і так далі.

 

Дають талончик на 11.15 і ви приходите - і розумієте, що якщо це буде не в 11.15 то може це буде 5-7 хвилин різниці, а не чекати по півтори-дві години. Це цивілізовано, так само, як і в Європі.    

Віталій Бойко пояснює, що запроваджувати такий прийом розпочали тому, що майже всі відвідувачі з районів приїжджають у поліклініку зранку. В результаті утворюються черги. А діти не можуть годинами у них чекати. Та й, каже головний лікар, він за кордоном бачив, як організований прийом лікарів там.

За його словами, у полікілніці обласної дитячої лікарні теж все можна було б зробити швидше і якісніше, якби на це було більше грошей. Так, тут збираються запровадити ще й електронну реєстрацію. Причому не чекають на допомогу держави. Використали ті комп’ютери, які є у поліклініці, ще частину їх поліклініці надали банки. А 10 комплектів програмного забезпечення до комп’ютерів подарувала львівська фірма. Віталій Бойко каже, що потрібно ще таких 20 комплектів, але вони коштують близько 800 тисяч гривень, яких у лікарні немає. Втім, його тішить навіть нинішній результат:  

Ми впорядкували черги. Люди задоволені. І працювати тепер можна якісніше, бо як це можна робити, якщо у лікаря під кабінетом стоїть 10-15 людей.

 

Зараз у нас майже не буває черг під кабінетами. І, хіба, якщо на прийом приїхала людина, приміром, зі Старого Села Рокитнівського району.

 

Тоді, щоб не відправляти її назад, у ручному режимі регулюємо чергу.   

А ось у поліклініках міської дитячої лікарні Рівного маленьким пацієнтам доводиться досі "маринуватися" у чергах. 

Розповідає в.о. головного лікаря місьокї дитячої лікарні Рівного Василь Немеш: 

Мови про електронну реєстрацію у нас поки нема. І скільки на неї потрібно грошей - ми не прораховували. Адже не ми вирішуємо, чи її запроваджувати. Це робить керівництво, міська влада. 

 

У нас була встановлена система років п'ять-шість назад, що записатися на прийом можна було по телефону. Але надходило багато скарг і ми її скасували.

 

Зараз - жива черга. І вона себе виправдовує. Скарг нема ніяких.

 

Черги є до деяких спеціалістів, яких є тільки по одному. А там, де є кілька спеціалістів, черг немає.

 

До окуліста і травматолога можуть бути черги, до інших - черг нема.     

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень