ON-LINE

В Інтернеті оприлюднили інформацію про перший з обіцяних магазин Рівного, який продає алкоголь дітям

п'ятниця, 09 вересня 2016
Це зробив громадський активіст Олександр Безощук

Нагадаємо, що раніше Олександр Безощук обіцяв, що небайдужі рівняни зберуть інформацію про всі заклади міста, які порушують заборону міської влади на продаж алкоголю після 22 години, і які продають алкоголь неповнолітнім. Цю інформацію обіцяли оприлюднити і передати поліції.

Олександр Безощук обіцянки дотримав і у соцмережі Фейсбук розмістив повідомлення і навіть відео, яке демонструє порушення продаців: 

Є в нас в місті магазин "Флеш" на "Північному", який вже роками тероризує мешканців прилеглих будинків. Постійні п'яні дебоші, продаж алкоголю неповнолітнім та багато неприємних моментів. Відповідно до статистики отриманої з поліції з року в рік спостерігається збільшення кількості правопорушень, як кримінальних так і адміністративних, в нічну пору доби. 
Ми вирішили поспостерігати за магазином та відзняли трішки матеріалу, дякуючи патрульній поліції отримали ще цікавіші кадри , які вам презентуємо.
Власник магазину ігнорує всі рекомендації влади про заборону продажу алкоголю після 22-00, також графік роботи магазину, який має право працювати тільки до 22-00. 

Громадські активісти, які зафільмували факт порушення, звернулися до поліції. Поліцейські вже через декілька днів зафіксували факт продажу алкоголю підлітку. Цю справу передадуть на розгляд адмінкомісії за місцем проживання продавця. Втім, Олександр Безощук остерігається, що у сільській раді можуть спустити цю справу на гальма і всі документи не дійдуть до фіскальної служби для подальших дій.

Активіст також закликав усіх, хто проти продажу алкоголю дітям та поряд з будинками в нічний час, підтримати їх і зробити магазин "Флеш" відомим.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 2

КОМЕНТУВАТИ
 • Мирослава Опанасик Молодець, пані Олено! Так їм! Відповісти
 • Olena Paris за продаж неповнолітнім алкоголю та тютюну до суб'єкта господарювання застосовується штраф у розмірі 6800 грн.
  Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності і також сплачує штраф від 500 до 1700 гри.
  Водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів.
  Тож шановні підприємці! Звертаємося до Вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтесь, що хтось також запропонує закурити чи випити Вашій дитині і ніхто не може сказати, що після цього станеться…»
  Відповісти

Оголошення

 • Техпаспорт Аudi A6

  Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
 • Загублено ключі

  Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
 • ДОПОМОГА

  Терміново потрібні кошти на трансплантацію нирки Монтік Мар’яні, 1997 року...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного