В Інтернеті оприлюднили інформацію про перший з обіцяних магазин Рівного, який продає алкоголь дітям

Це зробив громадський активіст Олександр Безощук

Нагадаємо, що раніше Олександр Безощук обіцяв, що небайдужі рівняни зберуть інформацію про всі заклади міста, які порушують заборону міської влади на продаж алкоголю після 22 години, і які продають алкоголь неповнолітнім. Цю інформацію обіцяли оприлюднити і передати поліції.

Олександр Безощук обіцянки дотримав і у соцмережі Фейсбук розмістив повідомлення і навіть відео, яке демонструє порушення продаців: 

Є в нас в місті магазин "Флеш" на "Північному", який вже роками тероризує мешканців прилеглих будинків. Постійні п'яні дебоші, продаж алкоголю неповнолітнім та багато неприємних моментів. Відповідно до статистики отриманої з поліції з року в рік спостерігається збільшення кількості правопорушень, як кримінальних так і адміністративних, в нічну пору доби. 
Ми вирішили поспостерігати за магазином та відзняли трішки матеріалу, дякуючи патрульній поліції отримали ще цікавіші кадри , які вам презентуємо.
Власник магазину ігнорує всі рекомендації влади про заборону продажу алкоголю після 22-00, також графік роботи магазину, який має право працювати тільки до 22-00. 

Громадські активісти, які зафільмували факт порушення, звернулися до поліції. Поліцейські вже через декілька днів зафіксували факт продажу алкоголю підлітку. Цю справу передадуть на розгляд адмінкомісії за місцем проживання продавця. Втім, Олександр Безощук остерігається, що у сільській раді можуть спустити цю справу на гальма і всі документи не дійдуть до фіскальної служби для подальших дій.

Активіст також закликав усіх, хто проти продажу алкоголю дітям та поряд з будинками в нічний час, підтримати їх і зробити магазин "Флеш" відомим.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень