Рівненські учні фотографувалися зі зброєю у поліції

На літніх канікулах для школярів влаштували екскурсію до музею поліції

Цього разу до музею поліції завітали  учні спеціалізованої школи «Центр Надії», які перебувають у літньому шкільному таборі.

Під час екскурсії діти виявляли щирий інтерес до усіх експонатів. Крім того, це  підкріплювалося цікавою розповіддю доглядача музею Олександра Бойка про діяльність поліцейських та основні етапи становлення правоохоронної структури на теренах області.  

Особливою популярністю серед школярів, звісно, користувалася зброя та спеціальне технічне обладнання.

До зустрічі також долучилися патрульні поліцейські та кінологи. Екскурсанти наввипередки задавали питання про реалії служби поліцейських і висловлювали щиру вдячність за організовану екскурсію, теплу та цікаву зустріч.

Нагадаємо,  музей було засновано у листопаді 1982 року. За цей час він став центром історичного та правового виховання учнівської і студентської молоді, пенсіонерів, працівників поліції та членів їх родин. У перші роки незалежності України було проведено реконструкцію музею та оновлено його експозицію.

У зборі музейних матеріалів активну участь брали працівники і ветерани органів внутрішніх справ, їх рідні та близькі, а також сім'ї загиблих правоохоронців. Нині експозиція музею складає понад дві тисячі експонатів.
[media=66233]

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень