Рівненська малеча займається у «Мудрограйлику»

Клуб логічних розваг з такою назвою працює влітку у Рівненській обласній бібліотеці для дітей

У рамках клубу для енергійних та допитливих дітлахів відбулися навчально-пізнавальні заняття «Ігри для мізків» та година дозвілля «Ерудит».

Під час навчально-пізнавальних занять «Ігри для мізків» використовувались інтелектуальні ігри «Кубики для всіх», «Конструктор геометричний», «Логічні головоломки» та «Го», які допомагали дітям проявити винахідливість, кмітливість, тренувати зорову пам’ять та увагу. Надзвичайно сподобались малечі сучасні настільні ігри-обганялки «Тачки» та «Міньйон».

А в рамках години дозвілля «Ерудит» учасники «Мудрограйлика» здійснили пізнавальну мандрівку рідною країною. За допомогою настільної гри «Подорожуємо Україною» діти ознайомились з мапою України та переглянули міні-енциклопедією. Таким чином, присутні дізналися багато цікавого про свою Батьківщину, а саме: особливості її розташування, кліматичні умови, флору й фауну, історичні факти.

Також бібліотекарі представили дітям інформацію та картки із зображеннями пам’яток архітектури й гербів міст України.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень