Рівненська малеча займається у «Мудрограйлику»

Клуб логічних розваг з такою назвою працює влітку у Рівненській обласній бібліотеці для дітей

У рамках клубу для енергійних та допитливих дітлахів відбулися навчально-пізнавальні заняття «Ігри для мізків» та година дозвілля «Ерудит».

Під час навчально-пізнавальних занять «Ігри для мізків» використовувались інтелектуальні ігри «Кубики для всіх», «Конструктор геометричний», «Логічні головоломки» та «Го», які допомагали дітям проявити винахідливість, кмітливість, тренувати зорову пам’ять та увагу. Надзвичайно сподобались малечі сучасні настільні ігри-обганялки «Тачки» та «Міньйон».

А в рамках години дозвілля «Ерудит» учасники «Мудрограйлика» здійснили пізнавальну мандрівку рідною країною. За допомогою настільної гри «Подорожуємо Україною» діти ознайомились з мапою України та переглянули міні-енциклопедією. Таким чином, присутні дізналися багато цікавого про свою Батьківщину, а саме: особливості її розташування, кліматичні умови, флору й фауну, історичні факти.

Також бібліотекарі представили дітям інформацію та картки із зображеннями пам’яток архітектури й гербів міст України.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень