У Рівному презентують молодіжний етнофестиваль

«Новомалинська Любава» відбудеться 28-31 липня на Острожчині

В с.Новомалин  відбуватиметься Молодіжний етнофестиваль "Новомалинська Любава". Програма фестивалю орієнтована на молодь, сім'ї з дітьми та дорослих і передбачає роботу таких платформ: дитячо-юнацька - "Проектний табір", сімейна освітньо-дозвілева – "Боброва сім'я" та загальна для всіх охочих –  "Новомалинська Любава вітає Вас!".

В програмі фестивалю «Проектний табір», де молодь дізнається про управління проектами, візьме участь в змаганнях зі спортивного туризму, мистецьких, етнографічних, екологічних майстер-класах та екстрим-квесті «Новомалинськй замок», відвідає Національний природний парк «Дермансько-Острозький» та проведе природоохоронну акцію, отримає змогу знайти фінансування на реалізацію власного проекту в своїй територіальній громаді.

Сімейна програма «Боброва сім´я» пропонує  учасникам поглибити та урізноманітнити сімейний відпочинок, зокрема через призму творчості та ремесел у живописі, скульптурі, співах, танках, хороводах, оздоровчих заняттях на воді.

30 липня в програмі "Новомалинська Любава вітає Вас!" - ярмарок народних умільців, виступи музичних та танцювальних гуртів, презентація козацьких бойових мистецтв, тренінги та майстер-класи різної тематики, екскурсія екологічною стежкою національного парку «Дермансько-Острозький», вечірні тематичні ватри та інші заходи. Крім того, кожен зможе випробувати свою вправність з водних видів спорту (байдарки) та подолати смугу перешкод та порибалити. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень