Рівненський аеропорт «дихає на ладан». Директора летовища хочуть звільнити через борги

За мільйонні фінансові порушення

Директора рівненського аеропорту звільнили через мільйонні борги. У цьому переконує голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, що напередодні підписав розпорядження, згідно з яким керівника рівненського летовища Ігоря Насинюка звільнено з посади через фінансові порушення, а саме борг у понад мільйон гривень.

В грудні торік фінансова інспекція вже зверталася до голови обласної ради щодо звільнення керівника аеропорту. Там йшлося про фінансові порушення в керуванні роботою летовища. Проте, Микола Драганчук разом із профільною комісією вирішили дати час Ігору Насинюку, щоб той усунув вказані проблеми.

А нещодавно до Драганчука знову звернулись з тою ж вимогою. Цього разу голова обласної ради прийняв рішення звільнити директора:

Якщо фінансова служба проводить аудиторську перевірку і якщо виявляє мільйонні порушення, то в цій ситуації, коли аеропорт є банкрутом, підприємство «дихає на ладан», то я думаю, що це вагомі підстави розглядати питання про звільнення директора аеропорту.  

Розпорядження про звільнення директора рівненського аеропорту винесли на розгляд сесії обласної ради, яка відбудеться 17 березня. Тепер доля Ігоря Насинюка залежить від депутатів: якщо вони проголосують за рішення – Насинюк піде з посади, а на місце його місце оголосять конкурс, та якщо клопотання не набере достатньо голосів – у рівненського аеропорту залишиться колишній директор. Наразі обов’язки керівника летовища взяв на себе заступник директора В’ячеслав Свінтозельський.

Нагадаємо, працівники аеропорту - проти звільнення їхнього керівника й вже кілька разів приходили до обласної ради. Кажуть, з приходом нового директора вони почали отримувати нормальні зарплати та навіть аванси вперше з 1991 року. Як повідомляє заступник директора аеропорту Михайло Чубай, працівники масово пишуть заяви на звільнення, а сам Ігор Насинюк збирається звертатися до суду через появу цього розпорядженн: У Рівненському аеропорту можуть змінити керівництво.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень