Рівненському аеропорту не пробачили борг

Нещодавно відбулася зустріч депутатів облради з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном

На ній мова йшла про списання з Рівненського аеропорту боргу в 12,5 млн. грн. до Пенсійного фонду.

Втім, Міністр дав негативну відповідь на прохання депутатів. Пояснив це тим, що для того, аби списати борг з нашого аеропорту, потрібно розробляти всеукраїнську програму, яка дозволить пробачити заборгованості всім аеропортам.

Далі слова Володимира Омеляна передає директор Рівненського аеропорту, що також був на зустрічі, Ігор Насинюк:

Ви є влада, ви є депутати, розробіть якийсь план з погашення цих богів власними силами. У вас є перевиконання бюджету, постарайтеся самі щось зробити, а не ходить і просить.

Також Ігор Насинюк розповів, що нині заборгованості із зарплати працівникам немає, а існуючий борг він виплачує щомісяця – по 50-60 тисяч.

Нагадаємо, раніше директор аеропорту повідомляв, що, якщо борг у 12,5 мільйонів гривень не буде списаний рівненському летовищу – під загрозою будуть зимові рейси з Рівного.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень