Заплановані з рівненського аеропорту рейси до Єгипту та Польщі – під загрозою зриву

Причина цього – заблоковані рахунки підприємства

Рахунки рівненського аеропорту заблоковані через борг у 12 мільйонів гривень зі сплати податків і внесків у Пенсійний та інші соціальні фонди. Через це підприємство не може розширити злітну смугу для прийняття літаків і придбати техніку для розчищення її від снігу у зимовий час. Борги ці утворилися з 2012 року, коли підприємство було розділене і майже не працювало. Щоб борги аеропорту списали або хоча б реструктуризували, на засіданні президії обласної ради депутати вирішили підготувати відповідне звернення до Кабміну. 

Розповідає директор Рівненського аеропорту Ігор Насинюк:  

 Проблема в тому, що ми готові приймати наші всі типи літаків: Ан-12, Ан-26, а от «Макдоналд Дуглас»…Там в них специфічні колеса. Все залежить від шасі літака. Чим більше шасі, тим краще літаку зупинятися і злітать… І якщо вони спишуть ці борги, то ми могли б спокійно через обласну раду, через кошти ці зробити реконструкцію і закупити деяку техніку.   

 

Втім, депутат обласної ради Олександр Савчук пояснив, що навіть якщо звернення до Кабміну направлять і урядовці до нього прислухаються, процес списання боргів може розтягнутися на кілька місяців. А це означає, що орієнтовно тільки в грудні, коли вже може лежати сніг, рахунки аеропорту будуть розблоковані. Відповідно, рейси до Єгипту та Польщі, які збираються запровадити з Рівненського аеропорту з 19 жовтня, можуть бути зірвані.

  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень