Роботу всіх аеропортів Туреччини відновлено

Україна через події у Стамбулі посилила контроль на кордонах

Посольство Туреччини в Україні заявляє про відновлення роботи всіх аеропортів Туреччини.

Про це сказано в повідомленні прес-служби посольства.

Робота всіх аеропортів Туреччини міжнародного сполучення відновлена. Пасажири, рейси яких були скасовані, будуть відправлені до місць призначення найближчим часом, - сказано в повідомленні.

Державна прикордонна служба посилила охорону держкордону через спробу військового перевороту в Туреччині.

Про це сказано в повідомленні прес-служби відомства.

У зв'язку з небезпечним розвитком подій на території Туреччини, і на виконання доручення Президента Державна прикордонна служба почала цільові заходи щодо посилення охорони державного кордону, зокрема південної ділянки.

У пунктах пропуску для авіаційного і морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль, активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією і взаємодії підрозділів прикордонного відомства зі Службою безпеки України, Національною поліцією і Національною гвардією.

Всі заходи безпеки спрямовані на забезпечення режиму державного кордону України, безперебійної роботи пунктів пропуску, належної безпеки пасажирів, що перетинають державний кордон, недопущення в'їзду в Україну екстремістки налаштованих осіб, перевезення зброї, боєприпасів і засобів терору.

Особлива увага приділяється морській ділянці, підвищена готовність до дій сил морської охорони і прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі і районах виняткової морської економічної зони.

Заходи здійснюються в тісному співробітництві з іншими правоохоронними і взаємодіючими органами.

Держприкордонслужба звертається до громадян, що планують свої поїздки в Туреччину з проханням врахувати дану інформацію і з розумінням поставитися до вжитих заходів безпеки на держкордоні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень