Роботу всіх аеропортів Туреччини відновлено

Україна через події у Стамбулі посилила контроль на кордонах

Посольство Туреччини в Україні заявляє про відновлення роботи всіх аеропортів Туреччини.

Про це сказано в повідомленні прес-служби посольства.

Робота всіх аеропортів Туреччини міжнародного сполучення відновлена. Пасажири, рейси яких були скасовані, будуть відправлені до місць призначення найближчим часом, - сказано в повідомленні.

Державна прикордонна служба посилила охорону держкордону через спробу військового перевороту в Туреччині.

Про це сказано в повідомленні прес-служби відомства.

У зв'язку з небезпечним розвитком подій на території Туреччини, і на виконання доручення Президента Державна прикордонна служба почала цільові заходи щодо посилення охорони державного кордону, зокрема південної ділянки.

У пунктах пропуску для авіаційного і морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль, активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією і взаємодії підрозділів прикордонного відомства зі Службою безпеки України, Національною поліцією і Національною гвардією.

Всі заходи безпеки спрямовані на забезпечення режиму державного кордону України, безперебійної роботи пунктів пропуску, належної безпеки пасажирів, що перетинають державний кордон, недопущення в'їзду в Україну екстремістки налаштованих осіб, перевезення зброї, боєприпасів і засобів терору.

Особлива увага приділяється морській ділянці, підвищена готовність до дій сил морської охорони і прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі і районах виняткової морської економічної зони.

Заходи здійснюються в тісному співробітництві з іншими правоохоронними і взаємодіючими органами.

Держприкордонслужба звертається до громадян, що планують свої поїздки в Туреччину з проханням врахувати дану інформацію і з розумінням поставитися до вжитих заходів безпеки на держкордоні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень