У рівненському аеропорту можуть відкрити авіашколу

Принаймні нині іноземний інвестор вивчає можливості нашого летовища

Чеський авіавиробник зацікавлений у відкритті у Рівному авіашколи.

Напередодні Віктор Рогач – генеральний директор  компанії «Distar», що виробляє маленькі літачки для внутнішніх перельотів, зустрічався з цього приводу із заступником голови рівненської ОДА Світланою Богатирчук-Кривко. Ось  що розповів радник голови ОДА Сергій Мініч:

Світлана Богатирчук-Кривко за доручення голови ОДА зустрічалася з представником Чеської республіки, Віктором Рогачем . Це генеральний директор компанії «Distar», яка  виробляє маленькі літачки для внутнішніх перельотів. Власне, він розглядає можливість у нашому аеропорту зробити авіашколу для людей, які хочуть навчитися літати. Як, наприклад, ми бачимо в європейських країнах при аеропортах певних можна навчитися літати на літаку маленькому. Він розглядає три міста - це Рівне, Вінниця та Одеса, - розповів Сергій Мініч.

Поки терміни реалізації цього проекту невідомі, як власне і дата, коли Віктор Рогач визначиться із містом, де він відкриє свою першу школу в Україні. Проте, у Чехії уже розпочалося навчання перших студентів, які хочуть стати справжніми пілотами. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень