У рівненському аеропорту можуть відкрити авіашколу

Принаймні нині іноземний інвестор вивчає можливості нашого летовища

Чеський авіавиробник зацікавлений у відкритті у Рівному авіашколи.

Напередодні Віктор Рогач – генеральний директор  компанії «Distar», що виробляє маленькі літачки для внутнішніх перельотів, зустрічався з цього приводу із заступником голови рівненської ОДА Світланою Богатирчук-Кривко. Ось  що розповів радник голови ОДА Сергій Мініч:

Світлана Богатирчук-Кривко за доручення голови ОДА зустрічалася з представником Чеської республіки, Віктором Рогачем . Це генеральний директор компанії «Distar», яка  виробляє маленькі літачки для внутнішніх перельотів. Власне, він розглядає можливість у нашому аеропорту зробити авіашколу для людей, які хочуть навчитися літати. Як, наприклад, ми бачимо в європейських країнах при аеропортах певних можна навчитися літати на літаку маленькому. Він розглядає три міста - це Рівне, Вінниця та Одеса, - розповів Сергій Мініч.

Поки терміни реалізації цього проекту невідомі, як власне і дата, коли Віктор Рогач визначиться із містом, де він відкриє свою першу школу в Україні. Проте, у Чехії уже розпочалося навчання перших студентів, які хочуть стати справжніми пілотами. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень