«Наполеонівські плани»: чи допоможе нашому аеропорту міжнародний досвід

Сьогодні до Рівного завітали експерти – представники проекту «Підтримка впровадження транспортної стратегії України»

Вони поділилися своїми напрацюваннями та рекомендаціями щодо покращення транспортної сфери в нашому місті. Щоправда, про гроші на вдосконалення мова не йшла.

Натомість, однією з основних ідей, як заявив експерт з питань авіаційного транспорту, є передача аеропортів з комунальної власності в державну. На його думку, це має вирішити багато фінансових проблем.

Також на презентації зачепили і тему залізничного транспорту. Зокрема, експерт цієї сфери вказала на явні проблеми нашої країни у формуванні логістичного наповнення залізничної дороги. Крім того, залізничні шляхи на сьогодні зношені на  80%. Відповідно, потрібні серйозні кошти, аби довести залізничну мережу до європейського рівня. Але це не єдині проблеми галузі, розповідає  Антоніна Кузьменко:

 

У нас є різниця колії. В нас різна ширина дороги і виходить, нам потрібно формувати політику переходу з широкої на вузьку колію, з української на європейську.

Зауважимо, що проект «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» був розпочатий ще в 2010 році і повинен фінансуватися Європейським Союзом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень