Сьогодні у Рівному – виставка-інсталяція до 130-річчя від дня народження Носаля

29 червня  у Рівному відкриють інсталяцію «Михайло Носаль – знайомство зблизька» з нагоди 130-річчя від дня народження українського травознавця і цілителя.

Початок о 16:00 на майдані Незалежності.

«Виставка-інсталяція, яка буде розгорнута в центрі Рівного, розповість рівнянам і гостям міста про непересічну постать священика і цілителя, який залишив по собі добрий слід на землі», – зазначає прес-служба Рівненської міської ради.

ДОВІДКА

Священик Михайло Андрійович Носаль (1886-1950) – відомий український травознавець і цілитель. Він народився на Холмщині. У 1911 р. одержав сан священика.

Служив у православних церквах на Волині, на Могилевщині, був настоятелем Свято-Іллінського храму у місті Дубно, з 1935 року і до кінця життя (у 1950 році) – настотель рівненської Свято-Успенської церкви.

Останні 15 років життя жив на вулиці Шевченка. Похований на кладовищі Тютьківське у Рівному.

Все своє свідоме життя священик досліджував лікарські властивості рослин, збирав зілля, занотовував всі свої знання у рукописи, допомагав і зцілював людей, які приходили до нього за поміччю. На основі його рукописів у 1948 р. вийшла книга «Лікарські рослини і способи їх застосування в народі», яка й досі є однією з найцінніших у галузі народної медицини.

У 2004 р. М.А.Носалю присвоєно звання «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН м. РІВНЕ» (посмертно).

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень