Чому не всі школи Рівного звітують про витрати батьківських коштів через Інтернет?

Таку інформацію оприлюднюють на своїх сайтах лише гуманітарна гімназія, колегіум, школи №№1, 4, 11, 19, 22

Начальник міського управління освіти Василь Харковець каже, що є наказ управління, який зобов’язує до оприлюднення такої інформації. Але він стосується лише тих коштів, які пройшли через бухгалтерії управління освіти чи навчальних закладів, а не тих, які зібрали піклувальні ради шкіл, тобто батьки.

Говорить Василь Харковець:

Я не можу змусити піклувальну раду, бо це інша структура. Є положення про піклувальну раду. А все те, що проходить або через централізовану бухгалтерію, або там, де є самостійні бухгалтерії, через навчальні заклади, воно так само повинно бути оприлюднено.

Василь Харковець каже, що в управлінні працюють над тим, щоб питання витрат батьківських внесків у школах було прозорим і щоб інформацію про це оприлюднювали. Так само нині розробляють електронну карту навчальних закладів міста, на якій всі ці витрати обіцяють оприлюднити.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень