За скільки часу потрібно ставити дитину на чергу у дитсадок Рівного?

Кажуть, що це потрібно робити відразу після народження дитини

У місті нині налічується 36 дитсадків, з яких один – відомчий, решта – комунальні. Їх відвідує майже 12 тисяч дітей. Тож на кожні 100 місць у дитсадках Рівного припадає в середньому 169 дітей. Два роки тому міськрада Рівного задля прозорості і запобігання корупції запровадила електронну реєстрацію до дитсадків міста. Втім, кажуть, що, щоб змогти потрапити у дитсадок, реєструвати дитину у ній потрібно відразу після народження.  

Підтверджує це і начальник міського управління освіти Рівного Василь Харковець. І додає:

Досить багато батьків, коли отримують свідоцтво про народження дитини, вони зразу реєструються в черзі. Але ми беремо в садочки після двох років. В електронній черзі зареєстровано всіх дітей 7834. Від 3 до 7 років – 2814. От рахуйте: до 3 тисяч маємо різницю, які б хотіли піти в садочки, але ми не маємо можливості забезпечити.

 

За словами Василя Харковця,  дитсадки міста більш-менш рівномірно наповнені дітьми. Інформацію про вільні місця у кожному з дитсадків можна знайти на сайті  http://rosvita.rv.ua/ у рубриці «Дошкільна освіта». На цьому ж сайті можна зареєструвати дитину в електронну чергу у дитсадок. Обмежень для реєстрації, запевнив Василь Харковець, немає.

Якщо виникають додаткові запитання щодо цього питання, їх можна задати відповідальному за реєстрацію в електронній черзі працівнику інформаційно-інноваційного центру, який діє у школі №1 Рівного на вулиці Литовській, 11. Це можна зробити особисто або за телефоном 62-33-07.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень