![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Тема викликала широке обговорення у соцмережі Фейсбук
Цю проблему ми порушували у публікації "Дитсадки Рівного - тільки для рівнян! Правильно чи ні?"
А ось що думають про це рівняни:
Павло Дутко Ганебне рішення! Щороку 300 квасилівських дітей не можуть потрапити в дитячий садок селища через брак місць. Рівне для них було останньою надією. Якась дискримінація виходить.
Сергій Кондрачук Немає дискримінації. Все чесно. Держава виділяє кошти на місцевий бюджет на кількість дітей-дошкільнят. Якщо 300 квасилівчан їздять в садок у Рівне, нехай Квасилівська селищна рада передасть Рівному субвенцію на 300 дітей, яку вона (Квасилів) щороку отримує. В нас та сама історія. Є села, де садків немає. А дошкільнята є. Сільська рада отримує кошти на дітей, які ходять в садок в сусіднє село, і відмовляється віддати тому селу, куди ходять діти, субвенцію. Це не правильно.
Ivanka Melnik Ух ти! Називається, нема чого чорномазим із сіл на місто зазіхати. Та то вже якась дискримінація. А якщо батьки вважають за потрібне, щоб дитина вчилася в місті, здобула кращу освіту? А тепер дружно нехай порахують скільки людей з сіл виходять з маршруток раненько на роботу в Рівному. Працюють, наповнюють міський бюджет! То що, нехай місто перераховує ці податки на села?Просто міський голова вирішує проблему шляхом найменшої затрати грошей, коли реально треба дати розпорядження на будівництво додаткових садочків!
Анна Махно Оу. Цікаво виходить. Тоді і мені не місце з сином у Рівному.
Оксана Демченко Непрописаних у Рівному на вулицю?
Olha Lyashchuk Сумнівне рішення, але ж прямуємо до цивілізованого світу. В Європі люди спецільно купують або житло або фіктивну реєстрацію, якщо хочуть кращу школу дитині (навіть не садочок) бо вони фінансуються з місцевих бюджетів і якщо хочеш, щоб твоя дитина туди ходила, мусиш мати місцеву реєстрацію.
Olena Holovatska В Італії, можливо віддати дитину у будь-який з державних садочків, навіть за відсутності місцевої прописки. Від прописки залежить тільки оплата: якщо хоча б один з батьків має місцеву пропискою +мінімальний дохід місячна оплата - 117евро, без неї - 560евро (вартість аналогічна приватним садочкам)!
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК