У Рівному через карантин збунтувалися батьки вихованців дитсадка

Адже їхню групу у дитсадку відправили на самоізоляцію

Батьки з групи №11 дитсадка №29 у Рівному погрожують протестом управлінню освіти та міській владі Рівного, якщо їхня група не відновить роботу. 

Говорить одна з мам:

З 3 грудня нам оголосили про припинення роботи групи у дитсадку до 11 грудня через те, що в однієї з наших виховательок тест підтвердив коронавірус.

 

Втім, позавчора вже повідомили, що група не працюватиме до 16 грудня. Це притому, що друга вихователька і няня - на роботі, але їх чомусь перевели працювати на інші групи.

 

Тобто виходить, що для наших дітей вони - контактні і можуть бути заразні, а для чужих дітей - ні?

Батьки кажуть, що обурені такою несправедливістю. Тим паче, що, за їхніми словами, одна з інших груп дитсадка, де захворіла нянечка на коронавірус, продовжує роботу.

Вимагаємо відновити роботу нашої групи. Інакше - приведемо дітей в управління освіти і хай їх глядять там.

 

Ми не можемо нормально працювати і заробляти гроші для своїх сімей, тому що нема куди подіти дітей. Одну з мам, яка сама виховує дитину, і не має на кого її залишити, через ці постійні карантини вже звільнили з роботи.

 

Просимо нас почути.  

Начальник відділу дошкільної освіти міського управління освіти Галина Ремезович прокоментувала цю ситуацію:

У групі №11 були відсутні через хворобу два працівники. Тому її відправили на карантин. Адже один працівник по 12 годин працювати сам міг не погодитися (змусити його ніхто не має права). А йти працювати замість відсутніх працівники з інших груп могли й боятися, щоб не підхопити коронавірус. 

 

У дитсадку в інших групах ще є 5 працівників, які чекають результату тесту на коронавірус. Тобто недуга у них не підтверджена. Тому там не відправляють групи на самоізоляцію.

 

Але люди одужують. І рішення щодо відновлення роботи груп ухвалюють по п'ятницях. Прогнозую, що роботу цієї групи можуть відновити з понеділка. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень