Коронавірус мине без болісного шлейфа. Проста і практична порада відомого лікаря з Рівного

Попри насмішки колег анестезіолог проводить «тихі концерти» у лікарні. І не лише для хворих на коронавірус

Відомий у Рівному, та Україні, лікар Павло Сільковський теж хворів корона вірусом. Тож, не з розповідей знає про панічні атаки та депресивні стани, які є наслідком інфікування.

Павло Сільковський каже, що прогулянки на свіжому повітрі, а ще музика – допоможе пережити хворобу без болісних наслідків:

-         П‘ять років тому ми почали проводити в лікарні так звані «тихі концерти». Волонтери-музиканти приходили і тихенько грали різноманітні музичні твори. Ще раніше я побачив таку практику в госпіталях у США і вирішив застосувати у своїй практиці. Новинка не прижилася через різні причини, одна з яких - постійний тролінг з боку колег.

 

Минуло 5 років. І коли я сам захворів на коронавірус, колеги саркастично порадили лікувати його музичним концертом. Але те, що планувалося як насмішка, на практиці спрацювало як ліки.

 

Я прийняв пораду і тоді, коли більшість із нас ховалися по домівках, виходив на вулицю і йшов на природу. Дихав свіжим повітрям, слухав, як шумлять дерева, співають птахи і насолоджувався музикою природи.

 

Хвороба минула добре без горезвісного постковідного синдрому. А саме він зараз так часто дошкуляє багатьом пацієнтам. Безсоння, панічні атаки, депресивні думки й багато іншого місяцями супроводжують уже, здавалося б, здорових людей після ковіду.

 

Тому, слухайте спокійну музику, насолоджуйтесь музикою природи, обмежуйте себе в потоці негативу, яким ви все одно не здатні керувати. І тоді вихід з хвороби ймовірніше буде без такого болісного шлейфа.

Нагадаємо, раніше Павло Сільковський критикував деякі заборони влади та пояснював, що пандемія мине сама собою. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень