Скажена білка відправила на карантин містечко неподалік Рівненщини (ВІДЕО)

Фотосесія, яка обернулася великим горем

Скажена білка відправила на карантин ціле містечко у Житомирській області. Подія трапилася у Баранівці, що за 135 км від м. Рівне, неподалік від Новограда-Волинського.

Про це повідомляє ТСН. Чоловік приніс хвору білку додому. Каже, подумав, що тваринка поранена.

Тому забрав її. 

Разом з дружиною вже вдома влаштували фотосесію зі знайдою. Хотіли фото надіслати дітям. Білка позувала, сиділа на руках. І в якийсь момент вкусила чоловіка. Потім подружжя поселило білку у літній кухні, а на ранок тваринку знайшли неживою.

Виявилося, у неї був сказ.

Зараз містечко Баранівка і трикілометрова зона довкола – на карантині. Він триватиме 2 місяці. Ветеринари вакцинують тут усіх свійських тварин проти сказу. Вакцини вистачає для того, щоб ситуація не вийшла з-під контролю.

Ін’єкції проти сказу отримує і чоловік, який приніс білку додому.

Спеціалісти радять не підбирати диких тварин. Якщо ж бачите, що звірятко поранене, треба викликати фахівців - ветеринарів або лісників.

Нагадаємо, у Рівненській області на дитину напав скажений кіт: все село відправили на карантин.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень