Чи будуть новорічні ялинки на Рівненщині? Що каже влада області

Бо пандемія коронавірусу вносить корективи у традиції укрїнців

Новорічні ялинки на Рівненщині встановлювати можна. Про це повідомив на брифінгу перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу влада Рівного вирішила, що головної ялинки цьогоріч не буде. Тож у соцмережах користувачі почали обурюватися, що не облаштують святкових декорацій і в інших куточках області.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Але, заспокоює Сергій Подолін, Новий рік – це свято для кожного, а позитивні емоції навпаки підуть на користь мешканцям Рівненщини.

 

Головне – дотримуватися карантинних заходів, дотримуватися дистанції та носити захисну маску.

Сергій Подолін зауважив, що поки конкретних доручень чи зауважень щодо проведення Новорічних та Різдвяних свят від керівництва держави не надходило.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень