Чи їсти і спати разом при коронавірусі: головний санітарний лікар України про самоізоляцію

Дотримання фізичної дистанції для зменшення ризику інфікування – ключове правило попередження поширення усіх повітряно-крапельних інфекцій

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, як уникнути інфікування, коли на коронавірус захворів член родини, з яким ви живете в одному помешканні.

Перше, і основне, що потрібно –

забезпечити регулярне провітрювання приміщення.

Краще користуватися окремим посудом, а також готувати та споживати їжу окремо.

Проте, наприклад, прати та сушити речі хворих та здорових членів сім’ї можна не розділяючи їх, але при максимально дозволених температурах.

Також бажано утриматися від спільного сну.

Усі загальні місця контакту повинні регулярно оброблятися дезінфікуючим засобом.

Не забувайте про дрібні побутові речі, які зазвичай залишаються поза увагою, проте є основними точками контакту членів родини, наприклад – пульт від телевізора, слухавка домофона, вимикачі світла чи ручка дверцят холодильника.

Щодо тривалості самоізоляції, то, за словами Віктора Лшяка, за загальним правилом,

14 днів самоізоляції повинні починатися або з першого дня появи симптомів у члена вашої родини, або з дати отримання позитивного тесту на ПЛР, якщо перебіг хвороби до діагностики був безсимптомним.

Якщо у вас самих жодних симптомів впродовж цього періоду не проявилося – додаткова діагностика не потрібна, ви можете самостійно припинити самоізоляцію.

За інформацією "Української правди"

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень