«Не будемо псувати людям свята»: Зеленський заявив, що локдауну через COVID-19 у грудні не буде (ВІДЕО)

Але уникнути його у січні буде важко

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у грудні 2020 року локдаун в Україні не запроваджуватимуть, але у січні 2021 року уникнути його, ймовірно, не вдасться.

Про це глава держави повідомив у своєму відеоблозі.

Зеленський зазначив, що жорсткий карантин у грудні Україні наразі не потрібен.

Він переконаний, що «карантин вихідного дня», який діяв останні три тижні, дав свій результат і щоденна кількість нових випадків коронавірусу припинила стрімко зростати. Водночас він зазначив, що знає про окремі «точкові» проблеми в регіонах.

«Ми даємо, і я вважаю це дуже важливо, змогу бізнесу працювати, не втрачати грудень, один з найприбутковіших місяців року. І ми не будемо псувати людям свята, на які всі дуже чекають. Бо рік був непростий», — сказав Зеленський і закликав людей дотримуватися правил карантину.

Водночас щодо жорсткого карантину у січні Зеленський зазначив, що «зовсім його уникнути буде дуже складно», а ймовірність запровадження «існує, і немала».

Президент нагадав, що уряд наступного тижня має повідомити «детально та чітко», коли запровадять локдаун і в якому форматі.
 

Також він наголосив, що державний кордон не закриватимуть.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень