«Відмова від поліетиленових пакетів ніяк не вплине на зміну клімату, це повна дурня», — думка відомого письменника

Макс Кідрук каже, що з кульками ми вже запізнилися

Український письменник з Рівного Макс Кідрук, працюючи над своїм новим романом «Нові Темні Віки», опрацьовує наукові публікації. На їхній підставі він дійшов висновку, що люди з відмовою від поліетиленових пакетів у боротьбі з глобальним потеплінням дуже запізнилися.

Пам’ятаєте, пів року тому був «двіж» з поліетиленовими пакетами, мовляв, давайте не будемо їх брати, а будемо брати торбинки. Бо так ми виявляємо свідомість і дбаємо про довкілля і про клімат. Але це дурня повна! Насправді це треба робити, щоб зменшувати викиди, але це жодним чином на клімат не впливає. Ми лише очі замилюємо, що корисне робимо, але це - нічого для глобального потепління, - заявив письменник 1 вересня під час презентації свого роману «Доки світло не згасне назавжди» у Запоріжжі.

Він вважає, що якщо люди зараз припинять викидати у довкілля вуглекислий газ, ефект буде років через 50.

Ми можемо відмовитися від якихось благ, бо це на користь, але так не працює психологія людини. До нас жили люди - і не обмежували себе, після нас будуть жити - і не обмежувати, а ми маємо віддати?! Таких будуть одиниці, і це не шлях до вирішення. Ми вже в дупі, далі буде гірше. Колапс територій спричинить колапс політичних систем та появу мільйонів біженців в інші країни, - заявляє Кідрук.

Він упевнений, що відмовою від поліетилену чи, приміром, від певних видів м’яса процес глобального потепління уже не зупинити. Бо час, коли можна було зупинити і вплинути на це, давно минув.

Кідрук анонсує вихід друком його нового роману восени 2021-го або навесні 2022-го року.

«Пандемії будуть усе частіше. Рівень смертності від нових вірусів може бути значно вищий, ніж від COVID-19». Кідрук розповів свою версію

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень