Кліматична конференція у Парижі стартувала

Питання, які обговорюватимуть глави 150 країн світу, стосуються майбутнього людства

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун та президент Франції Франсуа Олланд привітали учасників конференції у виставковому комплексі Ле Бурже біля Парижа. Олланд заявив, що представники країн, що прибувають на саміт, покажуть не лише свою солідарність із Францією після терактів 13 листопада, але і "візьмуть на себе відповідальність щодо глобального потепління". Олланд охарактеризував саміт як такий, на якому йтиметься про "долю людства".


На цьому кліматичному саміті мають бути ухвалені рішення щодо нових глобальних обмежень викидів парникових газів. Зобов’язання зменшити викиди мають стосуватися в тому числі і країн з ринком, що розвивається. Раніше такі країни не мали обмежувальних зобов'язань згідно з чинним Кіотським протоколом.

Мета саміту, яку ставить керівництво ООН, - досягнути обмеження зростання середньої температури атмосфери планети до максимум двох градусів у 2100 році відносно доіндустріального періоду. Однак національних програм, які представили перед конференцією держави світу, для досягнення цієї мети поки що не достатньо, сказала очільниця секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату Крістіна Фігерес.

За матеріалами korrespondent.net

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень