Кліматична конференція у Парижі стартувала

Питання, які обговорюватимуть глави 150 країн світу, стосуються майбутнього людства

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун та президент Франції Франсуа Олланд привітали учасників конференції у виставковому комплексі Ле Бурже біля Парижа. Олланд заявив, що представники країн, що прибувають на саміт, покажуть не лише свою солідарність із Францією після терактів 13 листопада, але і "візьмуть на себе відповідальність щодо глобального потепління". Олланд охарактеризував саміт як такий, на якому йтиметься про "долю людства".


На цьому кліматичному саміті мають бути ухвалені рішення щодо нових глобальних обмежень викидів парникових газів. Зобов’язання зменшити викиди мають стосуватися в тому числі і країн з ринком, що розвивається. Раніше такі країни не мали обмежувальних зобов'язань згідно з чинним Кіотським протоколом.

Мета саміту, яку ставить керівництво ООН, - досягнути обмеження зростання середньої температури атмосфери планети до максимум двох градусів у 2100 році відносно доіндустріального періоду. Однак національних програм, які представили перед конференцією держави світу, для досягнення цієї мети поки що не достатньо, сказала очільниця секретаріату Рамкової конвенції ООН про зміну клімату Крістіна Фігерес.

За матеріалами korrespondent.net

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень