Наступні 2 роки сонце буде "смажити" світ

Британська метеорологічна служба вважає, що найближчі два роки стануть найспекотнішими для планети

Зростання шкідливих викидів в атмосферу, які спричиняють парниковий ефект, призведе до серйозних змін кліматичної системи Землі. Про це повідомляє BBC.

На думку вчених, температурна аномалія Ель-Ніньо, що виникає в Тихому океані і призводить до підвищення температури, буде мати вплив на погоду на планеті. Проте в Європі це явище призведе до зниження температури в літній час.

Професор Роуен Саттон з Університету Редінга каже, що 2014, 2015 і 2016 роки стануть найспекотнішими на планеті за час спостережень.

"Це не випадковість. Ми спостерігаємо ефект накопичення температури в океанах та атмосфері, який викликаний парниковими газами", - зазначив вчений.

Вчені стверджують, що збільшується кількість вуглекислого газу в атмосфері і тривалі зміни, що відбуваються в океанах, призведуть до серйозних наслідків.

У той же час метеорологи вважають, що через похолодання в Атлантиці найближче десятиліття стане більш прохолодним і сухим в літній час для Європи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень