Наступні 2 роки сонце буде "смажити" світ

Британська метеорологічна служба вважає, що найближчі два роки стануть найспекотнішими для планети

Зростання шкідливих викидів в атмосферу, які спричиняють парниковий ефект, призведе до серйозних змін кліматичної системи Землі. Про це повідомляє BBC.

На думку вчених, температурна аномалія Ель-Ніньо, що виникає в Тихому океані і призводить до підвищення температури, буде мати вплив на погоду на планеті. Проте в Європі це явище призведе до зниження температури в літній час.

Професор Роуен Саттон з Університету Редінга каже, що 2014, 2015 і 2016 роки стануть найспекотнішими на планеті за час спостережень.

"Це не випадковість. Ми спостерігаємо ефект накопичення температури в океанах та атмосфері, який викликаний парниковими газами", - зазначив вчений.

Вчені стверджують, що збільшується кількість вуглекислого газу в атмосфері і тривалі зміни, що відбуваються в океанах, призведуть до серйозних наслідків.

У той же час метеорологи вважають, що через похолодання в Атлантиці найближче десятиліття стане більш прохолодним і сухим в літній час для Європи.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень