Франція тимчасово виходить з "Шенгену"

Додатковий паспортний контроль на кордонах Франції впроваджується від 13 листопада до 13 грудня

Влада Франції оголосила про тимчасове припинення дії Шенгенської угоди на кордонах республіки у зв'язку з проведенянм Кліматичної конференції ООН. Вона запланована в Парижі з 30 листопада по 11 грудня.  Про це розповів міністр внутрішніх справ Бернар Казнєв. За його словами, Париж йде на такі заходи обережності, оскільки є "терористична загроза або небезпека для громадського порядку".

Експерти пояснюють, що подібні заходи ухвалюються зазвичай у зв'язку з великими політичними, спортивними подіями, під час яких очікується приплив відвідувачів, вихідців із третіх країн, які можуть бути пов'язані з екстремістськими і терористичними групами.

Зазначається, що громадян із шенгенською візою, які планують подорожувати, наприклад, із Берліна у Париж, на кордоні попросять повторно пред'явити візу та додатково перевірятимуть документи. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень