![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Та чи варто непокоїтися?
У Здолбунівській гімназії напередодні виявили дитину, хвору на туберкульоз. Хлопчина зі старших класів проходив плановий медогляд, де медики встановили у нього бацилярну форму. Зазначається, що всі інші діти здорові.
Інші деталі про хвору дитину в навчальному закладі попросили не розголошувати, аби не вплинути на її взаємини з однолітками.
Наразі хворий перебуває на лікуванні, а в навчальному вжили заходів, аби запобігти можливому поширенню захворювання, розповідає директор гімназії Іван Гнатюк:
Проведені збори з батьками класу, розказано про цю ситуацію. Працюємо з працівниками тубдиспансеру, буде зустріч працівників з дітьми, де вони розкажуть про особливості хвороби, про профілактику, аби не захворіти. Профілактичні заходи та обстеження дітей проведемо, аби підстрахуватися. Проведена дезінфекція повітря у всьому навчальному закладі, аби підстрахуватися знову ж таки.
За словами директора, випадків захворювання на туберкульоз в гімназії за час його роботи не було жодного разу. Лікар-епідеміолог відділення особливо небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру Рівненщини Ілля Філіпченко каже, що нині в області ситуація з захворюваністю на туберкульоз «пішла на спад».
Зокрема протягом 2017-го року на бацилярну форму захворіло на 10% менше людей, ніж 2016-му. Тобто трохи більше 50-ти на 100 тис. населення. Щодо підлітків до 17-ти років, то за словами спеціалістів, їх у позаминулому році захворіло 19 осіб, а протягом минулого – лише 9.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівному проведуть акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом
За минулий тиждень на Рівненщині на грип захворіло більше 5 тисяч людей
Вакцину проти сухот не можна використовувати в деяких районах області
На обстеження туберкульозу не вистачає три мільйони гривень
Торік у Рівному п‘ятнадцять рівнян померли від туберкульозу
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК