На обстеження туберкульозу не вистачає три мільйони гривень

Медики запевняють, що ліків у медзакладах достатньо і вони безкоштовні

Минулого року у Рівному п‘ятнадцять рівнян померли від туберкульозу, п`ятеро з них померли вдома. Такі дані під час засідання рівненського міськвиконкому оприлюднила начальник міського управління охорони здоров'я  Вікторія Покоєвчук.

За її словами, найвищий показник захворювання на сухоти був зафіксований у 2005 році, втім, після цього тенденція пішла до зниження, але вже з 2015 року знову почала зростати – 120 випадків, 58% хворих на туберкульоз рівнян - непрацюючі. Втім, за словами Вікторії Покоєвчук, ліків достатньо і лікування безкоштовне, але майже 3 мільйони не вистачає на лабораторні обстеження:

 

 

- Препарати для лікування отримані в достатній кількості, вони безкоштовні. На сьогоднішній день на певні витрати є, але повний об’єм – це суттєво більші кошти. Тільки на лабораторну службу для того, щоб виконувати поточні лабораторні обстеження попереднього року нам додатково треба ще 2 мільйони 900 тисяч.

Психоемоційні стреси, переживання і ослаблений імунний рівень – цього достатньо для того, щоб паличка Коха «взялась за роботу».

 

Достатньо серйозною проблемою за словами медиків є те, що згідно із законодавством, примусово лікувати тих, в кого діагностовано туберкульоз, неможливо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень