У Рівному вперше зібралася Басейнова рада. Її голова — перший заступник Муляренка (ФОТО)

Обговорили перші заходи з порятунку річки

У Рівненській ОДА вперше зібралася Басейнова рада річки Устя. Орган розроблятиме заходи щодо порятунку водної артерії. До її складу увійшли науковці, екологи та представники органів влади. Головою обрали першого заступника голови ОДА Віталія Ундіра.

Докладніше про функції Басейнової ради розповідає начальник департаменту екології Рівненської ОДА Володимир Захарчук:

Наступним нашим етапом буде розроблення плану річного. Такі плани річні будуть розроблятися щорічно, однозначно буде плануватись робота відповідно до наукових досліджень. Потім ми будемо збиратися та обговорювати плани на майбутнє.

Олексій Муляренко та Віталій Ундір у центрі столу.

Рада басейну має збиратися двічі рік для обговорення результатів роботи та подальшого планування. Однак для вирішення нагальних питань члени ради можуть збиратися й частіше. Експерти з Водного університету вважають, що першочергове завдання для відновлення Усті – це посилення її витоку. Це має збільшити кількість води в річці та очистити її.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень