Олена Тополя прокоментувала нові стосунки та повернення до колишнього

Особисте життя співачки

Українська співачка Олена Тополя прокоментувала своє особисте життя після розлучення з чоловіком, лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею. Про це пише ТСН.

Пара оголосила про розрив на початку грудня, і наразі триває процес розлучення. Виконавиця зізналася, що вже помічає прояви уваги з боку чоловіків. Проте сама вона поки не готова до нових стосунків, адже потребує часу після розлучення.

- Зараз точно не шукаю жодних стосунків. Певна увага вже проявляється, але мені дивно від цього, бо безтурботно це все якось відбувається в мій бік. Мені ще потрібен час, — сказала Олена Тополя.

Щодо можливого возз'єднання з Тарасом Тополею, артистка відповіла коротко: «не знаю», тому наразі не може дати конкретної відповіді.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Середа Дарина

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень