Цигарки майже на 3 млн злотих виявили серед газованих напоїв на кордоні з Польщею

Це одна з найбільших партій контрабанди

Любельська податкова адміністрація (KAS) в Дорогуську не допустила ввезення до Польщі з України контрабанду майже 200 тисяч пачок сигарет через пункт пропуску Дорогуськ- Ягодин.

Це одна з найбільших партій контрабанди, виявлених у 2020 році на кордоні Європейського Союзу у Любельському воєводстві, - повідомляє gov.pl.

Орієнтовна ринкова вартість сигарет становить 2,8 млн. злотих.

Вони були заховані в причепі вантажівки, яка в'їжджала з України. Її засканували рентгенівським приладом для сканування транспортних засобів.

Вантажівка везла газовані напої. Зображення, отримане під час сканування, вказувало на те, що в причепі між легально ввезеними товарами є прихована контрабанда.

Виявилося, що це цигарки з білоруськими акцизними марками. Сигарети тепер перебувають у депозитарії KAS, яка проводить розслідування.
 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень