Цигарки майже на 3 млн злотих виявили серед газованих напоїв на кордоні з Польщею

Це одна з найбільших партій контрабанди

Любельська податкова адміністрація (KAS) в Дорогуську не допустила ввезення до Польщі з України контрабанду майже 200 тисяч пачок сигарет через пункт пропуску Дорогуськ- Ягодин.

Це одна з найбільших партій контрабанди, виявлених у 2020 році на кордоні Європейського Союзу у Любельському воєводстві, - повідомляє gov.pl.

Орієнтовна ринкова вартість сигарет становить 2,8 млн. злотих.

Вони були заховані в причепі вантажівки, яка в'їжджала з України. Її засканували рентгенівським приладом для сканування транспортних засобів.

Вантажівка везла газовані напої. Зображення, отримане під час сканування, вказувало на те, що в причепі між легально ввезеними товарами є прихована контрабанда.

Виявилося, що це цигарки з білоруськими акцизними марками. Сигарети тепер перебувають у депозитарії KAS, яка проводить розслідування.
 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень