У Польщі ще у 2020 році можуть почати вакцинацію від коронавірусу

Вакцинуватимуть безкоштовно і виключно на добровільній основі


Польща може розпочати вакцинацію населення від коронавірусу ще у 2020 році. Для цього країна замовила понад 60 мільйонів доз вакцини. Перші партії мають надійти до Польщі вже наприкінці грудня.

Згідно із затвердженою національною програмою вакцинації, першими вакцинуватимуть медиків, наступні у черзі – люди поважного віку, вчителі та працівники правоохоронних органів. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, інформує "Польське радіо".


Моравецький зазначив, як тільки перший поляк чи полька вакцинується, це стане переломним моментом в країні. Адже зараз це єдиний спосіб "раз і назавжди позбутися коронавірусу".

Ми подбаємо про те, аби вакцина була доступною також для тих, хто не може вийти з дому. Передусім для старших людей та осіб з інвалідністю,
– сказав він.

Прем’єр додав, що вакцинувати у Польщі будуть безкоштовно і виключно на добровільній основі.


Моравський наголосив, що зима в Польщі може бути загрозливішою, ніж осінь. Таке прогнозують медики. Тому, щоб уникнути третьої хвилі заражень коронавірусом, урядовець закликав поляків святкувати Різдво у вузькому сімейному колі.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень