![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Політик підтримує Олександра Третяка
На місцевих виборах у Рівному партія «Європейська солідарність» досягла значних результатів. Не витрачаючи значних коштів, політична сила отримала велику підтримку рівнян. Про це розповів кандидат на посаду міського голови Олександр Третяк у програмі «Відкритий мікрофон» в ефірі Радіо Трек.
Ця виборча кампанія показала, що не все у цьому житті вирішують гроші. Я вважаю, що там, де правда, там і перемога. Ми з нашою командою пройшли максимально прозору, максимально класну, таку насичену кампанію зробили.
Це власне стало запорукою нашого успіху. Тому що сьогодні такі речі, як цінності, вони також іще грають. І вибір рівнян показав, що ще не все втрачено і для багатьох людей цінність є важливою, тому що порядність, чесність, прозорість, відкритість - це ті цінності, які рівняни обрали.
Люди, які уже багато років стежать за виборчим процесом, назвали вибори у 2020 році дуже брудними, розповідає Олександр Третяк. Так, «Європейській солідарності» нині протистоять кланові групи, які об'єдналися навколо бізнесу, розповів в ефірі Радіо Трек політик і державний діяч Олександр Турчинов:
З одного боку протистоять кланові групи, які об'єдналися навколо різних бізнесів, які вклали достатньо серйозні кошти у свої політичні амбіції. А коли бізнес вкладає кошти, то він вкладає їх для того, аби заробити більше.
На превеликий жаль, можна говорити, що ті, хто йдуть від бізнес-корпорацій, вони працюватимуть саме на свої корпорації, а не на місто. Команда «Європейської солідарності», зокрема Олександра Третяка, не використовувала багато ресурсів для політичної агітації.
У «Європейській солідарності» наголошують, що й надалі проводитимуть виборчу кампанію чесно та прозоро. Докладніше слухайте у програмі «Відкритий мікрофон» на Радіо Трек:
*На правах політичної реклами
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відомо, хто в оновленій команді ЄС йде в Рівнераду (ФОТО)
«Європейська Солідарність» відкрила офіс в центрі Рівного (ФОТО)
Олександр Третяк домовився про співпрацю Рівного з містом США (ФОТО)
Богдан Гапяк: «Боротьба за крісло мера Рівного буде цікавою» (ФОТО)
Ексголова Рівненської ОДА написав заяву на вихід з партії
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК