Олександр Третяк домовився про співпрацю Рівного з містом США (ФОТО)

[media=195056]Як повідомив відомий на Рівненщині засновник та координатор ряду волонтерських та соціальних ініціатив, громадсько-релігійний діяч Олександр Третяк, уже найближчим часом Рівне зможе налагодити міжнародну співпрацю з містом Федерал Вей (штат Вашингтон, США) та отримає можливість перейняти корисний досвід американського міста у різноманітних сферах та напрямах розвитку.

Олександр Третяк пише:

На початку цього року я мав домовленість із почесним консулом України у штатах Вашингтон та Орегон Валерієм Голобородьком щодо організації візиту до США, зокрема у місто Федерал Вей, ветеранів АТО та правоохоронців з Рівного, з метою налагодження співпраці та обміну досвідом

Результатом діалогу стало те, що мер міста Джим Ферелл з нагоди 29-ої річниці Незалежності України, підписав лист-проголошення та визначив 24 серпня Днем України у місті Федерал Вей. Більше того, він анонсував готовність до налагодження партнерських та дружніх стосунків з нашим містом.

Олександр Третяк із консулом

У своєму листі-проголошенні пан мер Джим Ферелл заявив таке (переклад):

Місто Федерал Вей, штат Вашингтон, та Рівне, Україна, які мають багато спільного в культурі, освіті, промисловості, будуть розвивати співпрацю як міста-партнери задля підвищення добробуту, розширення дружніх стосунків та налагодження взаємодії. Саме тому, я, Джим Ферелл, мер міста Федерал Вей, з нагоди 29-ї річниці Незалежності України, проголошую 24 серпня 2020 року - Днем України у місті Федерал Вей, штату Вашингтон, та спонукаю наших мешканців усвідомити важливість цього дня у нашому місті

 

Олександр Третяк додає…

На жаль, карантин вніс свої корективи і візит нашої делегації до США відклався на невизначений термін. Сподіваюсь, вже восени ми повернемось до ідеї організації такого візиту до Сполучених Штатів та розпочнемо тісну взаємодію із містом, яке готове поділитись своїм кращим досвідом у різних сферах.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Олег Нечидюк

Олег Нечидюк

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень