«Виштовхала мене ногами з тролейбуса!» Кондукторам набридло рахувати людей?

Це - не по-людськи

Рівнянка Marina Dolhanova розмістила пост на Facebook у групі Ровно/Рівне, в якому обурюється грубою поведінкою кондуктора тролейбуса №7.

Сьогодні о 12:25 на Театральній площі стояв тролейбус під номером 7. Задні двері були відчинені. Я вбігла у них, однак тільки ступила на першу сходинку, як кондукторка почала кричати «все, більше не заходимо» і при цьому ВИШТОВХУВАТИ МЕНЕ НОГАМИ З ТРОЛЕЙБУСА!  Я навіть зорієнтуватися не встигла, навіть розвернутися і вийти не могла, бо в ці секунди думала, як мені не впасти в низ на асфальт…

Люди у тролейбусі і на зупинці намагалися втішити дівчину, мовляв, «вони зараз всі такі злі».

Розумію, що за цей час кондукторам уже набридло рахувати людей на кожній зупинці, і їм не подобається, коли хтось намагається пройти, не зважаючи на заборону, - пише Марина.

Однак запевняє, що вона й сама б вийшла, якби сказали, що місць більше немає, й виштовхувати її силоміць не було потреби.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень