«Виштовхала мене ногами з тролейбуса!» Кондукторам набридло рахувати людей?

Це - не по-людськи

Рівнянка Marina Dolhanova розмістила пост на Facebook у групі Ровно/Рівне, в якому обурюється грубою поведінкою кондуктора тролейбуса №7.

Сьогодні о 12:25 на Театральній площі стояв тролейбус під номером 7. Задні двері були відчинені. Я вбігла у них, однак тільки ступила на першу сходинку, як кондукторка почала кричати «все, більше не заходимо» і при цьому ВИШТОВХУВАТИ МЕНЕ НОГАМИ З ТРОЛЕЙБУСА!  Я навіть зорієнтуватися не встигла, навіть розвернутися і вийти не могла, бо в ці секунди думала, як мені не впасти в низ на асфальт…

Люди у тролейбусі і на зупинці намагалися втішити дівчину, мовляв, «вони зараз всі такі злі».

Розумію, що за цей час кондукторам уже набридло рахувати людей на кожній зупинці, і їм не подобається, коли хтось намагається пройти, не зважаючи на заборону, - пише Марина.

Однак запевняє, що вона й сама б вийшла, якби сказали, що місць більше немає, й виштовхувати її силоміць не було потреби.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень