![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
«Не роби добра людям» (с)
[media=184474]
Луцьк обговорює подію, яку повідомив сайт Волинь 24: з тролейбуса вигнали дівчину, яка поступилася місцем жінці.
Про інцидент журналістка Марія Смик написала на своїй сторінці у фейсбуці.
«Заходжу в тролейбус, сідаю. Рушаємо. Потім поступаюся місцем жінці років п'ятдесяти, що наполегливо зависочіла наді мною. На інше сидіння вирішую не приземлюватись, щоб дистанціюватись від осіб, які не вважають свої носики складовими дихальної системи і маски носять лиш на роті. Стою. Стоїть ще один хлопець.
На наступній зупинці у тролейбус завалюється тьма людей пенсійного віку. Вони швиденько займають всі вільні місця. Виходить водій, починає кричати, мовляв треба спершу дивитись, чи є у тролейбусі місця, а потім заходити. Він урочисто оголошує, що ми не поїдемо, поки люди стоять. Ми з тим хлопцем стоїмо далі, бо зайшли явно раніше, ніж більшість тих, хто сидить», – йдеться у дописі.
Як розповідає лучанка, далі у тролейбусі розпочався справжній хаос.
«Всі ті люди починають голосно (дуже!) кричати ... Хлопця називають дебілом, мені кажуть, що я курва. Дбайливо цікавляться, чи я, бува, не сліпа, раз не бачу, що мені треба вийти і знову наголошують, що я курва і взагалі тьху на мене, тьху! Я запитую у посивілого чоловіка, який кричить найзатятіше, чи не бентежить його те, що я стою, бо поступилась місцем, що він власними очима бачив. У відповідь пролунало тільки життєствердне «Виходь, курво!»
Я спокійно (принаймні, я старалась, щоб це було так) сказала, що дорослим людям мало б бути соромно за такі слова. І полинула ген-ген. Лиха як чорт. За хвильку з тролейбусу вилетів і хлопець. Якщо людство колись вимре, то тільки від власного невігластва і незбагненної тупості. У мене все», – пише Марія Смик.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Тролейбус злетів з дороги у Рівному: ДТП (ФОТО/ВІДЕО)
У Рівному змінять графік руху тролейбусів та автобусів
Автомобіль таранить людей, масові бійки, протистояння та сутички: «Битва за Базар у Луцьку» (ФОТО/ВІДЕО)
Кинув виклик професіоналам! Бігун із Рівного, що виграв парі, прагне нової перемоги (ВІДЕО)
Естонець підвищив суму парі. Як рівнянину віддавали $7 000 за забіг з Луцька та куди прагне потрапити Іван Ковтун (ФОТО/ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК