Путін заявив про щеплення його доньки першою у світі вакциною від коронавірусу

У США і Європі до цього ставляться скептично

Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін заявив про реєстрацію першої вакцини від коронавірусу.

Наскільки мені відомо, сьогодні вранці вперше в світі зареєстрована вакцина проти нової коронавірусної інфекції, - зазначив Путін на нараді з членами уряду.

Він також додав, що одна з його доньок зробила щеплення російською вакциною від коронавірусу і почувається добре. Він не уточнив, котра саме.

Путін з донькою Марією (2007 рік)

За словами Путіна, після першого уколу в його доньки була температура 38 градусів, а наступного дня понад 37.

У Європі та США з недовірою поставилися до темпів, продемонстрованих російськими вченими, а фармацевтичні компанії просили не поспішати з реєстрацією вакцини.

Напередодні Асоціація організацій з клінічних досліджень (АОКІ) заявила, що держреєстрацію першої розробленої в Росії вакцини від коронавірусу потрібно відкласти до успішного завершення третьої фази її клінічних випробувань.

Саме на третій фазі випробувань - в рамках масштабних клінічних досліджень - збирається інформація не тільки про ефективність вакцини, а й про її безпеку для осіб з ослабленим імунітетом, з супутніми захворюваннями, писало видання.

Головний експерт з інфекційних захворювань в США Ентоні Фаучі на слуханнях Конгресу висловлював сумніви щодо належного тестування вакцин в Росії і Китаї - через те, як швидко вони завершилися.

За інформацією ВВС-Україна.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень