Ексголова Рівненської ОДА написав заяву на вихід з партії

Сьогодні

Ексголова Рівненської ОДА Олексій Муляренко розмістив свою заяву на вихід з партії Петра Порошенка "Європейська солідарність" у Фейсбуці. І пояснив, що підштовхнуло його до цього"сьогоднішнє нічне голосування ЄС разом з частиною слуг": 

Олексій Муляренко 13 хв · В цікаві часи живемо!
Війна, вірус, некомпетентність, земля...

 

Сьогоднішнє нічне голосування ЄС разом з частиною слуг підсилило моє рішення стати позапартійним.

 

Звісно, відбиток накладають і останні дії, або скоріше бездіяльність партійного керівництва ЄС стосовно Рівненської обласної партійної організації - повна відсутність діалогу та розуміння того, що відбувається на місцях, відсутність обіцяного майже рік назад прозорого праймеріз керівництва ТО та багато іншого...

 

Разом з тим залишаюсь стояти на принципах проєвропейського розвитку майбутнього самодостатньої та економічно сильної України!

 

Нагадаємо, що саме Петро Порошенко, ставши президентом, призначив Олексія Муляренка головою Рівненської ОДА. І на цій посаді Муляренко пропрацював з 2016 до 2019 року. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень