ON-LINE

Крок, що наблизив передачу Нацбанку громаді Рівного, зробили (ФОТО)

п'ятниця, 19 липня 2019
Питанням передачі приміщення Нацбанку кілька років опікувався Олексій Муляренко 

Міський голова Рівного підписав відповідний пакет документів для судової адміністрації, завдяки яким пришвидшиться процес передачі приміщення Нацбанку громаді міста.

Підписання документів відбулось під час візиту першого віцепрем'єр міністра України Степана Кубіва.

Олексій Муляренко — зліва, Степан Кубів — справа

Цей крок дасть можливість облаштувати у приміщенні колишнього головного офісу НБУ мистецький простір, або музичну школу, каже кандидат у народні депутати, ексочільник області Олексій Муляренко:

- Міський голова Рівного Володимир Хомко підписав сьогодні пакет документів, так звані техніко-економічні умови, та передав їх до судової адміністрації. Зараз триватиме процедурний процес Відомо, що постанову про передачу приміщення НБУ громаді Рівного підготує та передасть уряду фахівці Міністерства економіки. Тут важливо, що ми виконали усі зобов’язання. Тепер головне зробити так, щоб це питання не зависло у владних кабінетах. 

Я впевнений, що ми робимо все вірно, чітко і швидко. Що це означає для людей?! Що в будівлі, яка є великою, гарно збережена та має історичну цінність(!), можна буде облаштувати художній музей, виставкову залу, музичну школу! Приміщення має слугувати всім рівнянам на користь!

Нагадаємо, Олексій Муляренко два роки вів перемовини з Києвом щодо приміщення головного офісу НБУ в Рівненській області. Це приміщення на вулиці Симона Петлюри, яке кілька років простоювало. У частині комплексу колишнього Нацбанку пропонують облаштувати художній музей, інші приміщення можуть віддати Фонду держмайна. До того ж, у сховища банку можна перенести цінні документи з обласного архіву. Є ще один варіант – переселити у приміщення музичну школу № 2. Вона розташована на вулиці 16 липня у Рівному, у старому приміщенні.

Політична агітація

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного