«Слуга народу» у Рівному викликає Муляренка й Осуховського на дебати

Через штурм офісу партії

Про події які відбулися напередодні інформує прес-служба офісу політичної партії «Слуга народу» у Рівному. Згідно з повідомленням,  представниками  партій  «Свобода»  намагалися потрапити в офіс осередку  «Слуги народу», що на вулиці Степана Бандери у Рівному.

Представники партій разом з кремезними хлопцями та чинними депутатами обласної ради  намагались проникнути в офіс, залякуючи волонтера, яка там знаходилась та використовуючи політичну рекламу кандидата від партії «Слуга народу» Олександра Ковальчука.  Очевидно, що напередодні виборів деякі кандидати в народні депутати не гребують жодними методами передвиборчої боротьби, - повідомляє прес-служба партії.

Представник Президента Володимира Зеленського на Рівненщині та кандидат у народні депутати по списку партії Дмитро Соломчук звернувся до Олексія Муляренка та Олега Осуховського із запрошенням на дебати.

Зустріч запланована у п’ятницю  19 липня 2019 року о 19.00 в офіс ПП «Слуга народу»  за адресою: м. Рівне, вул. С. Бандери, 17.

Дмитро Соломчук закликав обох кандидатів прийти на відверту розмову.

Політична реклама 

 

 Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень