

Чи відбудеться зустріч двох учасників виборчої гонки
Кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик викликав свого головного опонента кандидата від партії «Слуга народу» Олександра Ковальчука на дебати.
- Досить ховатись за інструкціями київських політтехнологів! Досить шаблонних і порожніх відеороликів! Давай зустрінемось і поговоримо як серйозні люди. Про проблеми та майбутнє нашого міста і країни. Не бійся, чесна розмова - це не страшно, – заявив Олександр Курсик.- Я за чесні вибори! Тому чекаю тебе у середу на телеканалі «Рівне1» о 21:10.
Поки Олександр Ковальчук не прийняв виклик прийти на дебати. Посилаючись на щільний графік зустрічей, кандидат у народні депутати відреагував на своїй сторінці таким чином:
Зауважимо, що оскільки дебати заплановані на завтрашній вечір, достеменно не відомо чи прийде на них Олександр Ковальчук.
Політична агітація
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
51-річний Винник показав свого єдиного спадкоємця від Таюне (ФОТО)
3 предмети, які не пускають нечисту силу в дім: народні прикмети
Дізнайтеся за своїм прізвищем, в якому куточку України взяв початок ваш рід
Як визначити свою тварину-талісман за датою народження? Спробуйте й ви
Їхні прокляття завжди збуваються: астрологи назвали три пророчі знаки зодіаку
Часу поки вдосталь: понад 500 рівнян уже змінили місце голосування
Дитячі садочки – без черг: Олександр Курсик хоче ліквідувати черги до дитсадків
Хроніки Зе! Перемоги: як кандидат від «Слуга Народу» Олександр Ковальчук стрімко завоював довіру виборців Рівного
Хуліганство та розповсюдження агітації: порушення на Рівненщині перед виборами
Аби було де помитися, або Чому виборчі дільниці перевіряють на комфорт
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415