![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У дитячих садках Рівного не вистачає місць. Батьки чи не з перших днів народження дитини реєструються у електронній черзі ДНЗ. Однак, до дитсадків потрапляють не усі. Черги занадто великі.
Мама трьох дітей Наталія Виногродська розповідає, що ситуація з кількістю місць у дитсадках Рівного наразі потребує негайного вирішення.
Черга в дитячі садки – це проблема, яка постає перед молодими батьками вже не перший рік. Це насамперед втрачена можливість повернутись після декретної відпустки на роботу, брак коштів, конфлікти в сім’ї… Багато хто говорить, що зараз потрапити в дитячий садок без хабара просто неможливо. Відтак, замість того, щоб полегшити життя, нам батькам створюють додаткові проблеми. Я знаю чимало родин, діти яких цьогоріч не потрапляють до садочки. Окрім того, є проблема непрозорості у роботі електронної черги в садках.
Рівненський журналіст та кандидат у депутати до ВРУ Олександр Курсик розповідає, щоб розібратись у ситуації потрібно розробити комплексний підхід, посилити норми масової забудови, подбати про правильну інфраструктуру і задуматися про повернення усіх садочків, чиї приміщення колись були віддані в оренду.
Електронні черги в дитячі садочки не підкріплені жодним законодавчим документом. Це є інструмент маніпуляцій для органів місцевого самоврядування, де дуже гостро стоїть проблема з нестачею місць для дошкільнят. Ми повинні чітко зрозуміти скільки нам необхідно коштів для того, щоб забезпечити 100% дітей місцями в дитячих садочках. Створення додаткових груп, залучення інвестицій,коштів ДФРР, будівництво нових ДНЗ – це розвиток міста, це турбота про рівненські родини,- наголошує Олександр Курсик.
Оксана КРАВЕЦЬ
Політична реклама
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відомі рівняни підтримали кандидата в нардепи від Рівного Олександра Ковальчука
У Рівному може з’явитися вулиця, названа на честь відомого спідвеїста (ФОТО)
Ще один рівненський нардеп подав документи у ЦВК (ФОТО)
За виборами на Рівненщині стежитимуть спостерігачі ОБСЄ
Двоє мешканців Рівненщини можуть стати нардепами у складі партії «Слуга народу»
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК