Бурштиновий «жах» і сірники: що робив лідер партії «Слуга народу» на Рівненщині (ФОТО)

Разумков днями приїхав до області

Лідер партії «Слуга Народу» Дмитро Разумков днями перебував з візитом на Рівненщині.

Свою поїздку він почав з Полісся, де разом із кандидатами по 155 та 156 мажоритарних округах зустрівся з місцевими жителями на місцях незаконного видобутку бурштину та ознайомився з наслідками діяльності на бурштинових клондайках.

Примітно, що найбільше політика вразили землі, де працювали не старателі, а фірма «Бурштин України». Підприємство мало б проводити рекультивацію землі, натомість там – величезні ями та купи ґрунту.

Дмитро Разумков пояснює, що питання надто складне, воно розглядалося роками, проте реальних змін в законодавчому аспекті не видно.

Відбувається варварське знищення лісів та сільськогосподарських угідь, інші – це все «професійно кришують». У нас вся країна зараз обілечена, час ці «білети» змінювати на податки, — вважає Дмитро Разумков.

Те, що я побачив – це жах. Зараз сидячи тут буде непрофесійно малювати якісь плани. Це потрібно реально проводити круглі столи, реальні зустрічі, створювати робочі групи, куди запрошувати всіх. І не під камери це робити, адже дискусія буде дуже жорсткою.

 

Потрібно врахувати інтереси усіх, окрім корупціонерів, так званої «криші». Якщо люди не соромлячись говорять про те, що 50% йшли комусь до кишені.

Також Дмитро Разумков разом з кандидатами від Рівнещини відвідав у Березному єдину в Україні сірникову фабрику. Там поспілкувався з працівниками та дізнався про проблеми підприємства.

У Рівному лідер «Слуги народу» прогулявся центром міста, поспілкувався з місцянами та зробив десятки селфі із прихильниками партії.

Політична агітація

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень