![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У Рівному розповів відомий лектор Євген Зінгерман
Як презентувати свій бренд у соцмережах і використати їх для ефективних продажів - у Рівному розповів відомий лектор «Bazilik school» Євген Зінгерман.
Facebook, Instagram, Youtube та Telegram це колосальний майданчик для пошуку аудиторії, яку можуть зацікавити ваші товари чи послуги, каже Євген Зінгерман:
Це найдоступніший канал комунікації. В українському Фейсбуці 13 мільйонів українців, в Інстаграмі 11 мільйонів українців. Вони дивляться контент, дивляться на своїх друзів, дізнаються про бренди… Тому, бути там – значить використовувати можливості цих майданчиків, та отримати можливість заробити кошти.
Тобто, кількість вкладеного часу і коштів у розвиток свого бренду у соцмережах, переконує Євген Зінгерман, повертається уже примноженим результатом.
Під час зустрічі підприємцям розповіли про специфіку цих каналів і які саме інструменти будуть більш ефективними. Євген Зінгерман зауважує, що необов’язково представляти свій бізнес у всіх соцмережах одночасно. І наприклад спробувавши бізнес у facebook і не отримавши очікуваного результату, не впадати у відчай, а використати наприклад Instagram, і навпаки. Адже на кожен товар є свій покупець, і необхідно знайти мережу, спільноту чи навіть групу, де таких «покупців» буде найбільше.
З 9 годинного інтенсивну для представників малого і середнього бізнесу стартувала низка заходів від «Територія креативних індустрій». Наступна зустріч, уже на початку червня буде присвячена розробці сайту «Як створити сайт з найвищою експертизою у міському розвитку».
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Відновлення перевірок підприємців не стане інструментом наповнення бюджету, - ДФС Рівненщини
Торік експорт товарів у Рівному становив 60 млн доларів
Із заробітчан – у бізнесмени: на Рівненщині провели опитування
У Рівному РЕНОМЕ забило першу палю під будівництвом новітнього бізнес-центру зі спорткомплексом
Роботодавців Рівненщини хочуть стимулювати у створенні робочих місць
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК