Соцмережі - замість газет і телебачення: як рівненським бізнесменам користуватися ними ефективно (ФОТО)

У Рівному розповів відомий лектор Євген Зінгерман

Євген Зінгерман

Як презентувати свій бренд у соцмережах і використати їх для ефективних продажів - у Рівному розповів відомий лектор «Bazilik school» Євген Зінгерман.

Євген Зінгерман з організаторами та учасниками зустрічі


Facebook, Instagram, Youtube та Telegram це колосальний майданчик для пошуку аудиторії, яку можуть зацікавити ваші товари чи послуги, каже Євген Зінгерман:

Це найдоступніший канал комунікації. В українському Фейсбуці 13 мільйонів українців, в Інстаграмі 11 мільйонів українців. Вони дивляться контент, дивляться на своїх друзів, дізнаються про бренди… Тому, бути там – значить використовувати можливості цих майданчиків, та отримати можливість заробити кошти.

Тобто, кількість вкладеного часу і коштів у розвиток свого бренду у соцмережах, переконує Євген Зінгерман, повертається уже примноженим результатом.


Під час зустрічі підприємцям розповіли про специфіку цих каналів і які саме інструменти будуть більш ефективними. Євген Зінгерман зауважує, що необов’язково представляти свій бізнес у всіх соцмережах одночасно. І наприклад спробувавши бізнес у facebook і не отримавши очікуваного результату, не впадати у відчай, а використати наприклад Instagram, і навпаки. Адже на кожен товар є свій покупець, і необхідно знайти мережу, спільноту чи навіть групу, де таких «покупців» буде найбільше.

Євген Зінгерман у Рівному


З 9 годинного інтенсивну для представників малого і середнього бізнесу стартувала низка заходів від «Територія креативних індустрій». Наступна зустріч, уже на початку червня буде присвячена розробці сайту «Як створити сайт з найвищою експертизою у міському розвитку».

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень