ON-LINE

Відновлення перевірок підприємців не стане інструментом наповнення бюджету, - ДФС Рівненщини

понеділок, 18 лютого 2019
Нагадаємо, з початку року скасували 4-річний мораторій

Відновлення перевірок підприємців Рівненщини після скасування 4-річного мораторію не стане інструментом наповнення бюджету. У цьому запевнив перший заступник начальника управління ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук. За його словами, фіскальна служба Рівненщини навпаки зменшила перелік суб’єктів, яких перевірятимуть цього року, до 68, говорить Анатолій Клячук:

- Ми удвічі в порівнянні з минулим роком зменшили кількість проведення перевірок. Тобто, ми не ставимо за мету, щоб за рахунок контрольно-перевірочної роботи будувати надходження до бюджету, тим самим не даючи можливості бізнесу працювати.

 

До прикладу, якщо у січні поточного року ми забезпечили до державного бюджету 245 мільйонів, то частиною аудиту, тобто у результаті контрольно-перевірочної роботи надійшло до бюджету лише 2 мільйони 771 тисяча.  

А ще кілька років тому співвідношення штрафів і добровільних сплат було 50 на 50.

Між тим, механізму покарання працівника фіскальної служби за неправомірні дії під час інспекції немає. Невідомі такі прецеденти і представнику обласної ДФС.

Лише у 2017-му за порушення під час перевірки на одному із підприємств області працівника фіскальної служби позбавили премії.

При цьому, і контролюючі органи, і бізнесмени очікують розгляду у другому читанні законопроекту, який пропонує у разі порушення спершу видавати припис підприємцю, а не одразу штрафувати на сотні тисяч. За такою моделлю, приміром, працюють органи державного нагляду у Польщі. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного