Відновлення перевірок підприємців не стане інструментом наповнення бюджету, - ДФС Рівненщини

Нагадаємо, з початку року скасували 4-річний мораторій

Відновлення перевірок підприємців Рівненщини після скасування 4-річного мораторію не стане інструментом наповнення бюджету. У цьому запевнив перший заступник начальника управління ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук. За його словами, фіскальна служба Рівненщини навпаки зменшила перелік суб’єктів, яких перевірятимуть цього року, до 68, говорить Анатолій Клячук:

- Ми удвічі в порівнянні з минулим роком зменшили кількість проведення перевірок. Тобто, ми не ставимо за мету, щоб за рахунок контрольно-перевірочної роботи будувати надходження до бюджету, тим самим не даючи можливості бізнесу працювати.

 

До прикладу, якщо у січні поточного року ми забезпечили до державного бюджету 245 мільйонів, то частиною аудиту, тобто у результаті контрольно-перевірочної роботи надійшло до бюджету лише 2 мільйони 771 тисяча.  

А ще кілька років тому співвідношення штрафів і добровільних сплат було 50 на 50.

Між тим, механізму покарання працівника фіскальної служби за неправомірні дії під час інспекції немає. Невідомі такі прецеденти і представнику обласної ДФС.

Лише у 2017-му за порушення під час перевірки на одному із підприємств області працівника фіскальної служби позбавили премії.

При цьому, і контролюючі органи, і бізнесмени очікують розгляду у другому читанні законопроекту, який пропонує у разі порушення спершу видавати припис підприємцю, а не одразу штрафувати на сотні тисяч. За такою моделлю, приміром, працюють органи державного нагляду у Польщі. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень