Бізнесменам Рівненщини пропонують кредити

Через відібрані банки-партнери

Малі та середні підприємства Рівненщини можуть отримати доступні кредити на власну справу за кошти Німецько-українського фонду. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Фонд - фінансова установа, яка започаткувала фінансове співробітництво між урядами України та Німеччини. Установа працює за європейською моделлю, розповідає керівник Німецько-українського фонду керівник установи Валерій Майборода:

Підтримка українських бізнесменів здійснюється не напряму, а через відібрані банки-партнери в Україні, при чому на вигідних умовах. Адже програма фонду спрямована на субсидування процентних ставок для місцевих малих та середніх підприємств.

Зараз фонд реалізує чотири програми:

Підтримка мікропроектів;

Сприяння системі кредитування у селі;

Надання пільгових умов кредитування, які працюють в окремих галузях;

Фінансування інвестиційних проектів малих та середніх підприємств;

Фінансово-кредитна підтримка бізнесменів здійснюється через відібрані українські банки-партнери, зокрема: АТ «ОЩАДБАНК», ПАТ «ПРОКРЕДИТ БАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», ПАТ «КРЕДОБАНК».

Кошти НУФ використовують на поворотній основі – всі повернуті кошти за раніше наданими позиками повторно спрямовуються виключно на проекти фінансової підтримки малих та середніх бізнесменів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень