Бізнесменам Рівненщини пропонують кредити

Через відібрані банки-партнери

Малі та середні підприємства Рівненщини можуть отримати доступні кредити на власну справу за кошти Німецько-українського фонду. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Фонд - фінансова установа, яка започаткувала фінансове співробітництво між урядами України та Німеччини. Установа працює за європейською моделлю, розповідає керівник Німецько-українського фонду керівник установи Валерій Майборода:

Підтримка українських бізнесменів здійснюється не напряму, а через відібрані банки-партнери в Україні, при чому на вигідних умовах. Адже програма фонду спрямована на субсидування процентних ставок для місцевих малих та середніх підприємств.

Зараз фонд реалізує чотири програми:

Підтримка мікропроектів;

Сприяння системі кредитування у селі;

Надання пільгових умов кредитування, які працюють в окремих галузях;

Фінансування інвестиційних проектів малих та середніх підприємств;

Фінансово-кредитна підтримка бізнесменів здійснюється через відібрані українські банки-партнери, зокрема: АТ «ОЩАДБАНК», ПАТ «ПРОКРЕДИТ БАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», ПАТ «КРЕДОБАНК».

Кошти НУФ використовують на поворотній основі – всі повернуті кошти за раніше наданими позиками повторно спрямовуються виключно на проекти фінансової підтримки малих та середніх бізнесменів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень