![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Через відібрані банки-партнери
Малі та середні підприємства Рівненщини можуть отримати доступні кредити на власну справу за кошти Німецько-українського фонду. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.
Фонд - фінансова установа, яка започаткувала фінансове співробітництво між урядами України та Німеччини. Установа працює за європейською моделлю, розповідає керівник Німецько-українського фонду керівник установи Валерій Майборода:
Підтримка українських бізнесменів здійснюється не напряму, а через відібрані банки-партнери в Україні, при чому на вигідних умовах. Адже програма фонду спрямована на субсидування процентних ставок для місцевих малих та середніх підприємств.
Зараз фонд реалізує чотири програми:
Підтримка мікропроектів;
Сприяння системі кредитування у селі;
Надання пільгових умов кредитування, які працюють в окремих галузях;
Фінансування інвестиційних проектів малих та середніх підприємств;
Фінансово-кредитна підтримка бізнесменів здійснюється через відібрані українські банки-партнери, зокрема: АТ «ОЩАДБАНК», ПАТ «ПРОКРЕДИТ БАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», ПАТ «КРЕДОБАНК».
Кошти НУФ використовують на поворотній основі – всі повернуті кошти за раніше наданими позиками повторно спрямовуються виключно на проекти фінансової підтримки малих та середніх бізнесменів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Про четверте втілення Ісуса: секта чи «гризня» бізнесменів у Рівному (ФОТО)
Пішли проти системи, або Як рівненська фабрика відмовилася шити бракований одяг
Який рівень економіки на Рівненщині у порівнянні з іншими областями
«Перемога»: виробництво сільського господарства на Рівненщині збільшилося на 1%
«Космічні» зарплати на Рівненщині: хто і скільки отримує за свою роботу
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК