Літературний дует Цілик та Іздрика представили рівнянам лірику та довідник для іншопланетян

Напередодні у Рівне в рамках всеукраїнського туру з новими книгами приїхали Юрій Іздрик та Ірина Цілик. Остання наше місто відвідала вперше й привезла рівнянам нову збірку віршів «Глибина різкості», над якою працювала впродовж останніх двох років. Ірина Цілик назвала свої поезії спробою розібратися із собою та розповісти сімейні історії, й додала, що не оминула теми миру та війни.

Юрко Іздрик приїхав до Рівного з прозою під назвою «Summa», написаною у співавторстві з журналісткою Євгенією Нестерович. Обкладинка книги досить незвична – це білий аркуш, на якому зображено лише лапки. Про особливість змісту твору, який по-суті, є довгим інтерв’ю, розповідає Юрко Іздрик:

– Довідник для тих, хто випадково потрапив на цю планету, перебуває у постійному здивуванні, не розуміє, що коїться і як реагувати на це все і як жити далі. І, власне кажучи, в найзагальніших рисах все те, що в цій «Summa» є, - це такий вступ до теорії всього, ну бо сума. Це сума досвіду, сума зусиль і сама назва певним чином відсилає до суми теології Фоми Аквінського і, можливо, до найсвіжішого прикладу – це сума технологій Станіслава Лема. 

Зауважимо, що Рівне вже восьме місто, у яке приїхали Юрій Іздрик та Ірина Цілик під час свого туру. Усього до середини червня письменники планують відвідати 27 міст України з практично усіх регіонів України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень