Літературний дует Цілик та Іздрика представили рівнянам лірику та довідник для іншопланетян

Напередодні у Рівне в рамках всеукраїнського туру з новими книгами приїхали Юрій Іздрик та Ірина Цілик. Остання наше місто відвідала вперше й привезла рівнянам нову збірку віршів «Глибина різкості», над якою працювала впродовж останніх двох років. Ірина Цілик назвала свої поезії спробою розібратися із собою та розповісти сімейні історії, й додала, що не оминула теми миру та війни.

Юрко Іздрик приїхав до Рівного з прозою під назвою «Summa», написаною у співавторстві з журналісткою Євгенією Нестерович. Обкладинка книги досить незвична – це білий аркуш, на якому зображено лише лапки. Про особливість змісту твору, який по-суті, є довгим інтерв’ю, розповідає Юрко Іздрик:

– Довідник для тих, хто випадково потрапив на цю планету, перебуває у постійному здивуванні, не розуміє, що коїться і як реагувати на це все і як жити далі. І, власне кажучи, в найзагальніших рисах все те, що в цій «Summa» є, - це такий вступ до теорії всього, ну бо сума. Це сума досвіду, сума зусиль і сама назва певним чином відсилає до суми теології Фоми Аквінського і, можливо, до найсвіжішого прикладу – це сума технологій Станіслава Лема. 

Зауважимо, що Рівне вже восьме місто, у яке приїхали Юрій Іздрик та Ірина Цілик під час свого туру. Усього до середини червня письменники планують відвідати 27 міст України з практично усіх регіонів України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень